Всички категории

  1. Соломон имал 1000 жени. Петелът има 15 кокошки, а мен пет пъти ме арестуват, че съм бил в една стая с непълнолетно момиче.

    Оценка 0 от 1 глас
  2. Ходи си един старец по улицата и си говори сам:
    Ех, в тая жега се потя, като Веселин Маринов на концерт.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. 1 януари. Бележка:
    Честита Нова Година!
    p.s. зелевият сок е в хладилника.
    p.s.2 Хладилникът е в кухнята...
    ----
    Видял бележката Боян и се чуди:
    - Добре де, а кухнята къде е...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Какво да ти донеса от чужбина, скъпи?
    - Все едно, вече всичко лекуват.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Въпрос към радио Ереван:
    - Кой футболен отбор е непобедим?
    Оттам отговорили:
    - Отборът на съдиите!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Ходя на семинири "Как да почнем да печелим пари", "Тайните на успешните продажби" и др.
    - Има ли резултат?
    - Да, наскоро получих сертификат!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. На безплатния интернет пингът не се гледа.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Евреи и мюсюлмани непрестанно воюват помежду си. А можеше всичко това да се спре със слагането между тях на една голяма стена от бекон.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. На гара, някъде в Русия, чакат Наташа Ростова и поручик Ржевски. След дълго мълчание, Наташа Ростова замислено казва:
    - Поручик, а знаете ли, че пенисът Ви е като Сибирския експрес?
    - Какво Наташа, то...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. -Докторе, от грип ли съм болен?
    -Да.
    -От свински ли?
    -Да! Само свиня може да вика "Бърза помощ" в 4 часа през нощта, защото има 36,7 градуса температура.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Каква е разликата между лекаря и автомонтьора?
    - Че лекаря се мие след като ходи до тоалетната, а автомонтьорът- преди да иде.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Аз трябва да работя, а той обича да почива. Аз съм лош, а той е - добър. Аз живея с жената, а той обича много мацки. Въобще не разбирам, как може да живеем с него в едно тяло.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Аз като мъж мога да кажа че одбрявам платения секс... осебено като ми плащат на мен.. :)

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. В Южна Африка някакви деца убили един негър. Бащата на едното ги видял и бой-бой-бой!
    Минал един съсед и му казва: “Остави го бе човек - един негър - какво толкова?”.
    Бащата отвърнал: “Днеска негър уб...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Женски блян:
    Боже, какъв мъж! Искам да имам кола от него!

    Оценка 0 от 0 гласа