Двама от село си говорят:
- А моята жена е много добра - дървата ще нацепи, обяда ще приготви, прасето ще нахрани...
- Какво? Ти не можеш сам да се нахраниш ли?
Знаете ли, че ако пръчките за хранене се продупчат по дължина, с тях ще може не само да се яде, но и а се пие?
Генко сглобява мебелната секция. Жена му:
- Нещо не си я донаправил. Ако отворя вратичката на долния отдел, вратичката на средния се отваря също и удря по главата.
Генко:
- Всичко съм направил правилн...
Дебилити шоу.
В магазина:
- Не взимайте тези бонбони. Стари са.
Купувача:
- Дреме ми...за един лекар са.
- Девойко, аз мога да ви науча на изкуството на любовта...
- И колко мислите да вложите в моето образование?
В магазина Генко излиза от пробната. Продавачката:
- Не, не. Тези дънки хич не са ви точно. Ще донеса други да премерите.
- Аз мерих риза...
Прибира се един мъж вкъщи, а там жена му с любовник в леглото.
Мъжа:
- Ако имах нож щях да те заколя, ако имах пистолет щях да те застрелям!
Любовника(весело):
- Имаш рога - намушкай ме!
Осъдили двама на смърт. Водят ги към ешафода и палачът пита единия:
- Какво ти е последното желание?
- Ами аз слушам чалга... Искам да ми пуснете едно парче да чуя.
- Добре - казва палачът и се обръща...
Въпрос:
Как броят хората от Чернобил до 30?
Отговор:
На пръсти.
"Windows" - това е дума от диалекта на Апачите. В превод означава "Бял човек, гледащ през стъкления екран пясъчния часовник."
Трима вампири се уговарят да ходят до съседното село за кръв. Първият отива и след малко се връща.
- Братлета, не можах да намеря никаква кръв. Вторият отива и се връща след малко и казва:
- И аз не м...
Мързелив син решил да зарадва майка си. Казва й:
- Мамо, аз ще направя за теб всичко на света! Ще премина през огън, морета и океани!
В този момент се намесва бащата:
- На майка ти ще й е по-приятно,...
Две блондинки си вървели и изведнъж едната намерила огледало. Вдигнала го, погледнала се в него и казала на другата:
- Ей, муцка, глей я тая колко прилича на мен!
Другата взела огледалото, погледнала...
Говорят си блондинки:
- Какво ти е зрението?
- Минус 5.
- Ау, сигурно постоянно мръзнеш?!