- Ще участвам в състезанията по лека атлетика.
- А в коя дисциплина?
- Троен скок.
- Много добре! А кои са другите двама?
Каква е първата мисъл която минава през главата на блондинка, когато роди близнаци?
- Кой ли е вторият баща...
"Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия?
Мисля, че жизне...
- Интересно, каква е разликата между ортопедичния матрак и анатомичния?
- На ортопедичният е полезно да се спи, а на анатомичният - приятно.
- Ясно. Значи аз имам ортопедична жена и анатомична секрета...
Барман към клиент:
- Вчера почина един от редовните ни клиенти. Забележителен човек - всяка вечер изпиваше по 12 бири и 6 големи водки.
- И от какво е умрял?
- Представа си нямам.
Основния аргумент на привържениците на тонирани стъкла в колите, че може да си чоплят в носа и никой да не види.
В кръчмата двама доста почерпени си говорят:
- Пешо, ти мене уважаваш ли?
- Не-е.
- Нема значение, сипвай!
Криминалното ръководство на МВР подаде оставка.
А знаете ли кое е най-страшното? Когато БАБА ви каже, че трябва да отслабнете!
След операцията:
- Докторе, какво сте направили! Пъпът ми е отишъл на челото!
- Ама затова пък каква вратовръзка имате…
- Келнер, донесете ми пилешки гърди.
- С гарнитура ли?
- Не, със сутиен.
Едно таралежче вървяло из една пустиня, забравило как се диша и умряло.
Тъща казва на зет си:
- Синко, когато умра, не ме погребвайте, а ме изгорете...И пепелта ми разсипете тук, на двора.
Зетят отговаря:
- Няма начин, мамо, малко ветрец и пак сте вкъщи!
Срещат се двама пенсионера:
- Как е живота?
- Не излизам от ресторанта!
- Нещо от реституцията ли си получил?
- Портиер съм!
- Защо се беше напил така вчера?
- Ами то така става, като се пие без мезе...
- Защо, нямаше пари за мезе ли?
- Не, биха ме и ми избиха зъбите...