Всички категории

  1. - Ще участвам в състезанията по лека атлетика.
    - А в коя дисциплина?
    - Троен скок.
    - Много добре! А кои са другите двама?

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Каква е първата мисъл която минава през главата на блондинка, когато роди близнаци?
    - Кой ли е вторият баща...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. "Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия?
    Мисля, че жизне...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Интересно, каква е разликата между ортопедичния матрак и анатомичния?
    - На ортопедичният е полезно да се спи, а на анатомичният - приятно.
    - Ясно. Значи аз имам ортопедична жена и анатомична секрета...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Барман към клиент:
    - Вчера почина един от редовните ни клиенти. Забележителен човек - всяка вечер изпиваше по 12 бири и 6 големи водки.
    - И от какво е умрял?
    - Представа си нямам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Основния аргумент на привържениците на тонирани стъкла в колите, че може да си чоплят в носа и никой да не види.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. В кръчмата двама доста почерпени си говорят:
    - Пешо, ти мене уважаваш ли?
    - Не-е.
    - Нема значение, сипвай!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Криминалното ръководство на МВР подаде оставка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. А знаете ли кое е най-страшното? Когато БАБА ви каже, че трябва да отслабнете!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. След операцията:
    - Докторе, какво сте направили! Пъпът ми е отишъл на челото!
    - Ама затова пък каква вратовръзка имате…

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Келнер, донесете ми пилешки гърди.
    - С гарнитура ли?
    - Не, със сутиен.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Едно таралежче вървяло из една пустиня, забравило как се диша и умряло.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Тъща казва на зет си:
    - Синко, когато умра, не ме погребвайте, а ме изгорете...И пепелта ми разсипете тук, на двора.
    Зетят отговаря:
    - Няма начин, мамо, малко ветрец и пак сте вкъщи!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Срещат се двама пенсионера:
    - Как е живота?
    - Не излизам от ресторанта!
    - Нещо от реституцията ли си получил?
    - Портиер съм!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Защо се беше напил така вчера?
    - Ами то така става, като се пие без мезе...
    - Защо, нямаше пари за мезе ли?
    - Не, биха ме и ми избиха зъбите...

    Оценка 0 от 0 гласа