Всички категории

  1. - Имате ли карта на Северния полюс?
    Продавачката, замисляйки се малко, изважда и дава един чисто бял лист:
    - Ето, заповядайте.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Блондинката:
    - Мило-о-о, здравей! От къде ми звъниш - не ми изписва нищо?
    - Отваряй, глупачке - по домофона ти звъня - умрях от студ!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Свиждане в затвора. Съпругата нервно се върти на стола си и скача преди да е изтекло разрешеното време.
    - Време е да тръгвам, мили. През цялото време си мисля колко ли е тежко на нашето кученце да сто...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Истинско щастие - когато в полунощ бягаш в тъмните улички от двуметров мъж с нож, той стига все по-близо и близо, накрая те настига, поглежда те и казва:
    "Извинявай, приятел, припознал съм се.."

    Оценка 5 от 1 глас
  5. - Момчета, имаме ли повод да пием?
    - Повод има! Пиене няма!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Блондинка не може да заспи. Лежи в леглото, пълна тишина и по едно време чува в главата си някакъв шум. Пита:
    - Има ли някой там?
    - Да, аз съм червей мозъкояд.
    - И какво правиш в главата ми?
    - Гладува...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Разговарят двама музиканти.
    - Смятам да се женя, колега, но как мислиш - може ли един гений да бъде примерен съпруг?
    - Не зная. Питай жена ми...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Как можеш да спреш арменски танк?
    Като убиеш тези, който го бутат!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Чистачката в нощния клуб намери някаква таблетка...
    На сутринта целия град сияше от чистота!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Ти защо си в пандиза?
    - Откраднах един камион! А ти?
    - Заради дреболия. Откраднах един диамант.

    Оценка 4 от 1 глас
  11. - Защо блондинките се хвърлят в океана?
    - За да търсят Леонардо Ди Каприо...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Седят в бара англичанин, шотландец и ирландец, пият бира. Изведнъж на всеки в чашата паднала муха. Англичанинът гнусливо побутнал чашата настрана. Шотландецът извадил мухата и продължил да пие. Ирланд...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Животът е игра, в която всеки сам избира играчите. Подбирай ги внимателно, за да бъдеш винаги победител!!!

    Оценка 0 от 1 глас
  14. "Който нож вади - от винкел умира" (пернишка поговорка)

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Мъж се бръсне в банята, а папагала му:
    - Аааа, ще се порежеш!
    Мъжа:
    - Ако се обадиш още веднъж, ще те вкарам в кенефа!
    А папагала пак:
    - Аааа, ще се порежеш!
    Мъжът се ядосал и го хванал, и го пъхнал т...

    Оценка 5 от 1 глас