- Имате ли карта на Северния полюс?
Продавачката, замисляйки се малко, изважда и дава един чисто бял лист:
- Ето, заповядайте.
Блондинката:
- Мило-о-о, здравей! От къде ми звъниш - не ми изписва нищо?
- Отваряй, глупачке - по домофона ти звъня - умрях от студ!
Свиждане в затвора. Съпругата нервно се върти на стола си и скача преди да е изтекло разрешеното време.
- Време е да тръгвам, мили. През цялото време си мисля колко ли е тежко на нашето кученце да сто...
Истинско щастие - когато в полунощ бягаш в тъмните улички от двуметров мъж с нож, той стига все по-близо и близо, накрая те настига, поглежда те и казва:
"Извинявай, приятел, припознал съм се.."
- Момчета, имаме ли повод да пием?
- Повод има! Пиене няма!
Блондинка не може да заспи. Лежи в леглото, пълна тишина и по едно време чува в главата си някакъв шум. Пита:
- Има ли някой там?
- Да, аз съм червей мозъкояд.
- И какво правиш в главата ми?
- Гладува...
Разговарят двама музиканти.
- Смятам да се женя, колега, но как мислиш - може ли един гений да бъде примерен съпруг?
- Не зная. Питай жена ми...
Как можеш да спреш арменски танк?
Като убиеш тези, който го бутат!
Чистачката в нощния клуб намери някаква таблетка...
На сутринта целия град сияше от чистота!!!
- Ти защо си в пандиза?
- Откраднах един камион! А ти?
- Заради дреболия. Откраднах един диамант.
- Защо блондинките се хвърлят в океана?
- За да търсят Леонардо Ди Каприо...
Седят в бара англичанин, шотландец и ирландец, пият бира. Изведнъж на всеки в чашата паднала муха. Англичанинът гнусливо побутнал чашата настрана. Шотландецът извадил мухата и продължил да пие. Ирланд...
Животът е игра, в която всеки сам избира играчите. Подбирай ги внимателно, за да бъдеш винаги победител!!!
"Който нож вади - от винкел умира" (пернишка поговорка)
Мъж се бръсне в банята, а папагала му:
- Аааа, ще се порежеш!
Мъжа:
- Ако се обадиш още веднъж, ще те вкарам в кенефа!
А папагала пак:
- Аааа, ще се порежеш!
Мъжът се ядосал и го хванал, и го пъхнал т...