Един борец си гледа телевизия, но се почуква на вратата.
- Кой еееее? - пита той ядосан
- Аз съм - Jan-Klod Van Dam!
- Да се махате от тук, че като излиаза и четиримата ще ви пребия!- казал бореца.
Клиент в книжарница:
- Нима мислите, че криминале с име "Фризьора-убиец" ще му е интересно на някой да го чете, ако всичко е ясно още от заглавието?
Продавача, взима книгата, чете на гърба:
- На свето...
- Госпожо Браун, през последната седмица вие сте блъснали четири минувача!
- Не са четири, три са.
- Но в протокола е написано, че са четири!
- Работата е там, че единия идиот го блъснах два пъти.
При една гледачка отива диригент на симфоничен оркестър, за да разбере как ще се развие кариерата му:
- Виждам, че работиш с две ръце.
- Точно така - казал диригентът.
- И много хора командваш…
- Да,...
Инструкторът по автомобилизъм пита своя ученичка:
- Как ще постъпите, ако при скорост от сто километра отхвръкне едното колело?
Жената се замисля и отвръща:
- Няма да се притесня особено, имам резервн...
На служебен банкет жената на един служител отива при солиден мъж и го пита:
- Прощавайте, вие ли сте шефа на фирмата?
- Да, как познахте?
- Моя мъж много смешно ви имитира вкъщи.
Двама бизнесмени си споделят:
-Ох, така се уморявам от работа, че дори и сексът вече не ми носи вече никакво удоволствие.
-Ами, по-често прибягвай до поза „задна прашка”.
-Мислиш ли, че това ще помо...
Формат C:/ Премахва това което другите немогат!!!!
Днес трябваше да отида до болницата да поискам прошка от шефа ми и да моля да ме върнат на работа...
Шибани Маи!!!
Шопска максима:
- Работата и у сутиен да ми я турат, па нема да я пипнем!
Семейство с малко дете искало да излезе на гости за вечерта без детето. За целта наели детегледачка. По някое време на вечерта се обажда гледачаката и пита:
- А да имате у вас белезници?
Полезен съвет за мъжете. Преди да почнете да наричате жена Зайче, помислете дали ще ви стигне зелето и дали няма да ви подведе моркова.
- Скъпа знаеш ли какво е ситуация... това е когато ме завариш с друга жена в леглото.
- Скъпи разбрах, ситуация е ако ти ме завариш с друг мъж в леглото.
- ААА скъпа не бъркай ситуацията с боя.
Обажда се един на приятел:
- Да отидем утре за риба?
- Чакай, сега ще питам жената.
След малко:
- Е, ще ходим ли?
- Не, няма. Жената ми разреши да си пия ракията вкъщи...
- Как реши да се ожениш за нея?
- Ей-така. Седяхме, говорихме си, и накрая вече не знаех, за какво да говоря с нея.