16 °C
На фона на Боко Тиквата бай Тошо вече ми се струва, че е бил един скромен и възпитан човечец.
Днес трябваше да отида до болницата да поискам прошка от шефа ми и да моля да ме върнат на работа... Шибани Маи!!!