Домакинята:
- Да ви сложа ли гъби?
- Не, благодаря, аз гъби само обичам да събирам!
- Както желаете! Мога и по пода да ги разпръсна!
- Скъпа, моля сипи портокалов сок, препечи филийки, закуската е почти готова!
- Супер, а какво ще закусваме?
- Портокалов сок и препечени филийки!
Лъвът събрал всички животни и им казал:
- Искам всеки да ми донесе месо. Който не ми донесе ще му бия шамара.
Уплашили се животните. Почнали да му носят месо. Дошъл ред на заека и той донесъл морков....
Две семейства на средна възраст отишли за риба с пренощуване. Мъжете останали в палатката до реката, а жените по-далеч. Към два през нощта единия се буди:
- Божичко!
Другия:
- Какво става?
- Ще ходя д...
Руснак и българин в хотел...в една стая. Слезли в ресторанта. Българина си поръчал боб, а руснака - картофки...Навечеря ли се и си легнали... През ноща българина явно от боба го срязал корема. Пооглед...
- Тате, тате, какъв беше цвета на комунистите?
- Остави ме сега...
- Ама тате, какъв им беше цвета на комунистите?
- Не ме разсейвай бе, работя.
- Ама кажи бе, тате, вярно ли били червени?...
Попитали радио Ереван кой е най-краткият виц.
- Неподкупен митничар - отговорили оттам.
- Мамо, ако срежа един червей, двете половинки ще бъдат ли приятели?
- С теб - не!
Проверка, по номера, на присъстващите в час по етика и право.
Господине, мен защо ме пропуснахте?
- Е, теб те знае цялото училище!
Направих си първата татуировка и наистина болеше. Мисля си за следващата, ако въобще се престраша, да сложа по-хладка вода.
Старшината:
- Редник, можете ли да плувате?
Редника:
- Тъй вярно!
Старшината:
- Къде сте се научили?
Редника:
- Във водата, господин старшина!
Един поп пътува със самолет. Стигат на 1000 метра, той си поръчва водка. 2000 метра - той пак водка. На 3000 метра - водка. Стигат 5000 метра и той поръчва минерална вода с обяснението "Шефа е наблизо...
На едно дете му дали 1 левче.На другия ден той го загубил и започнал да плаче.
Случаен минавач минавал оттам и попитал детето:
- Защо плачеш!Защото си загубих левчето.Не плачи,аз ще ти дам.Дал човека...
- Подсъдими, как се почуствахте след като изнасилихте пострадалата - възмутено попитал съдията.
- Благодаря, добре! - отговорил подсъдимият.
В аптека клиент пита тихо и срамежливо:
- Извинете, да имате препарат срещу срамни въшки?
- Да. Колко?
- Не знам, не съм ги броил.