Счупил един ученик прозорец и учителката му казва да дойде с баща си при директора:
- Татко го сгази трактор, не може - отговаря ученикът.
- Тогава майка ти.
- И нея я сгази трактор.
- Баба?
- Също.
-...
- Господине, защо искате да се разведете?
- Защото от една година насам жена ми ми изневерява с продавача от млекарския магазин и на мен ми омръзна цяла година да ям само мляко, сирене и кашкавал!
Учителката се обръща към класа.
-И така ученици,утре ще правим контролно,да няма отсъстващи...всички да сте си отпочинали и подготвени....няма да приемам никакви извинения!!!
Тогава Иванчо се направил...
Един каубой си купил кон от пазара на селото и си тръгнал за вкъщи.
Конят се препънал и той казал:
- Едно.
Втори път се препънал конят и каубоят казал:
- Две.
Таман стигнал до дома си и конят пак се п...
Катаджия спира кола с бургаска регистрация точно преди да влезе в София.
- 10 лева глоба.
- Какво нарушение съм извършил?
- От Бургас до София не може да не си извършил нарушение...
- Как можа да кръстиш кучето си Педал ?!?
- На майтап... Като го повикам на улицата, половината минувачи се обръщат.
- Ало! Безпокои ви съседа отдолу. Бихте ли бил така добър да ми донесете тоалетна хартия, че съм в тоалетната, а хартията е свършила?
- Сам ли си у вас?
- Не, жената е в кухнята.
- Е, какво - не може...
Един дядка влиза в аптека и пита:
- Може ли 1/4 хапче виагра?
- Дядо, като те гледам май ще ти трябват поне три.
- Ааа не, на мен ми трябва колкото да не си пикая върху чехлите.
Жените,които си лягат на едната страна са практични жени.
Жените,които си лягат по корем са интелектуални жени.
Жените,които си лягат на гръб с вдигнати крака са търсени жени..
Реална история...
Един път влязох в казиното с 10 лева, а си тръгнах ...с 200 евро.
Още се чудя, как никой не ги бе забелязал на пода.
- Вярваш ли в края на света, който ще настъпи на 21 декември 2012 година?
- Вярвам, но мисля, че ще мине незабележимо, както и всички предишни.
Първите американски астронавти кацат на луната. След малко виждат група от лунни жители, които не проявяват никакъв интерес към тях. Един от астронавтите отива при тях и им
казва:
- Ние сме пъ...
Пожелания за 8 мартНека рози пътят ви да кичат,
живейте в прегръдките на любовта,
и нека всяка ваша мисъл
бъде сбъдната мечта!
На бал с маски:
- Не мога да се отърва от този. Лепнал се е за мен...
- Само си свали маската, мила, и готово.
- Какво казват габровците, когато си тръгват от гости?
- Айде чао и пак да дойда.