В училище раздват бележниците с оценките за годината. Иванчо се прибира вкъщи, поглежда баща си в очите и казва:
- Важното е, че всички сме здрави, нали, тате?
Две русокоси момиченца си говорят:
- Като порасна, искам да видя света - казва едното.
- За рождения ден ще ти купа атлас - отговаря другото.
By RaP7oR
Баща се обажда по телефона.
- Тошо, написа ли домашното на сина си по математика?
- Да, защо?
- Дай да го препиша!
Кара си една мутра ферарито, движи се с около 180-200 км/ч., слуша си музика и в един момент, с периферното си зрение забелязва как го изпреварва зелено корито. Шашка се той, дава рязко газ, настига с...
Шефът към нова служителка:
- Тук ние много държим на чистотата. Изтрихте ли краката си в изтривалката пред вратата, преди да влезете?
- Да, господине!
- Тук ние много държим и на честността. Ние нямам...
- ...Добре тогава... Щом нищо не разбираш, ще ти обясня нагледно!
Гледай ми пръстите! Този, средния, нали го виждаш...
- Баджанак, кога България ще се класира на световно първенство?
- Когато Левски бие БАТЕ Борисов.
Лъжата е обиколила половината свят преди истината да има шанс да си обуе гащите.
Лъжата върви като че галопира, истината върви крачка по крачка, но все пак пристига на време!
Мъж се прибира вкъщи и заварва жена си в леглото с негов приятел. Взима пистолета и го застрелва. Жената станала от леглото и казала с укор:
- Ти затова остана без приятели...
На един чукча му подарили Камаз. След два месеца отиват при него и го питат харесва ли му.
Онзи казва:
- Много е гот, гледам си залеза на топло, имам си и клаксон, само че има един сериозен проблем.
-...
Периоди в живота на човека:
Първите 20 години майка му постоянно го пита къде отива.
Следващите 40 години жена му го пита къде отива.
И накрая като го спускат в гроба, всички присъстващи пак питат същ...
Асен Блатечки влиза в студентскa квартира посред нощ и започва да краде от хладилника. Студента го чува и отива да провери какво става. Вижда Асен Блатечки и го пита:
-Ти какво правиш тук!?
И Асен отг...
Момченце в зоопарка с майка си, майката обяснява:
- Това са слоновете, ядат банани, живеят в Африка…
- А това крокодил ли е?
- Да, а това е жираф.
- А-а-а мамо, мамо, а това са програмисти, нали?- поп...
- Жена ми е лъжкиня - споделя с най-добрия си приятел един съпруг.
- Откъде знаеш?
- Снощи не се прибра вкъщи и когато я питах къде е била, каза, че е пренощувала при сестра си Ема.
- И?
- Значи е лъж...
Двама си говорят за астрология. Единият казва:
- На мен ми влияят Марс и Нептун. А на теб?
- А на мен - Уран.
- Защо, каква зодия си?
- Не е от зодията, работя в Козлодуй.