- Случайно да сте намирали портфейла ми?
- Заповядайте, ето го - казва келнерът.
- Колко е приятно да срещнеш честен човек! В четири ресторанта питах за портфейла си, а тези мошеници ми отговориха, че...
Продавач в компютърен магазин консултира клиент:
- Препоръчвам ви тази видеокарта!
- А тя за колко часа видео е?
Отличителна особеност на паметта на студента - не знаех, но си спомних.
На вратата се звъни. Домакинята отваря и побеснява, когато вижда на прага търговския агент, който я безпокои вече трети път в съботната вечер.
- Госпожо - усмихнат изпреварва реакцията й агентът, - а...
Човек си спи в леглото. Неочаквано се стряска и вижда над него се е надвесила Смъртта.
- И-И-И-звинявай за какво си дошла? - с нескрито вълнение я попитал той.
- Идвам за душата ти - рекла Смъртта.
Мъ...
Срещат се двама приятели:
- Що си тъжен?
- Жената постоянно мърмори, че не съм попадал даже в първия милиард на списъка на някакъв Форбс.
Малката Марийка се прибира в къщи и се хвали на мама:
-Мамо, аз пък намерих в градинката зад блока 10 лева!
-Браво, моето момиче, като идеш да играеш, пак потърси, може да намериш пак!
-Пак да намер...
Не се радвай на живота толкова, защото винаги може да ти вземе повече!
Американец Французин и Българин се качили в един самолет. Като минавали през Америка американеца казал:
- Еее вижте това е Америка!
Попитали го как е разбрал и той:
- Еее как - по статуята на свободат...
Напдис на стената на мъжката тоалетна:
Бъдещето на България е във ваши ръце!
Щирлиц се разхождаше из райхсканцеларията с размъкнати панталони, над които стърчаха червени шорти. И никой не се досещаше, че така той отбелязва 1 Май.
Седял си гарванът на едно дърво и си държал сиренцето. Дошла лисицата взела едно паве, метнала и счупила главата на гарвана. Сиренцето паднало, тя го взела и избягала. Гарванът се свестил и казал: "Бр...
- Защо пиеш машинно масло бе човек?
- За да ми е мазно на душата!
- Не може така, ще умреш.
- Абе, ти в кои век живееш? Аз сам робокоп!
- Колко вида бира имате в склада?
- Не знам.
- Ами, горе-долу...
- Нали ви казах - не знам!
- Е, поне грубо..
- Грубо? Ба ли маа му?
Ученичка от първи клас се прибира от училище и споделя, че в училище са им правили гинекологичен преглед. Майка пита:
- Какво се установи при прегледа ?
- Че само госпожицата е девствена в класа - отг...