Блондинка и брюнетка скачат от небостъргач.Коя ще падне първа и защо.
Отг.Брюнетката,защото
1.Блондинката си е по принцип лека жена
2.По средата на пътя ще спре за указания
3.Въпреки дадените указания...
Учителката завела децата да гледат строителство на нова къща. По време на мероприятието един строител паднал от една стълба и го откарали с линейка в болницата. В училище учителката анализира с децата...
Едно малко дете вървяло с майка си през гората. Видяли едно магаре. Детето започнало да задава въпроси на майка си :
- Мамо, защо магарето има големи уши?
- За да чува по-добре.
- А защо има такива го...
Двама човекоядци седят край огъня. Единият се обръща към другия:
- Никога не съм срещал човек, който да не ми харесва.
Малко момченце отива с татко си в родилния дом, за да види майка си и новороденото си братче. Когато се доближава до креватчето, то вижда, че бебето има на ръчичката си гривна с някакъв номер.
- Татко...
Двама хакери проникват в сайта на Православната Църква и четат някакво обявление: "Днес, според църковния календар е Ден на отсичане главата на Йоан Предтеча..."
Първият хакер:
- Кво е това Йоан Пре...
Интервю с професионален боксьор:
- Какво ще направите на някой хулиган, ако ви нападне на улицата?
- Дясно кроше и нокаут.
- А ако дойде втори хулиган?
- Ляв прав и нокаут.
- А като дойде трети?
- На...
Учителка от френската гимназия изнася резултатите от матурата:
- Ако не броим грешките, имаш 4,25...
Жена се кара на мъжа си:
- Защо затвори готварската книга?! Сега не знам какво съм сготвила за вечеря!
Правителството препоръчва на останалите граждани сами да си сложат решетки на прозорците.
Добрата фея приготвя Пепеляшка за бала в двореца и дава последни напътствия:
-Мило дете и не забравяй че в 12 часа всичко ще се превърне в тикви :конете , каретата , кочияша , хубавата ти рокля .........
Говорят си съседки:
- Аз моя Генко си го познавам по походката...Отново е било бира с водка...
Случка в Google тези дни:
- Господин Брин, бяхте помолили да купим Моторола. Купихме.
- Кой модел?
- Модел ли?!
Двама ловци се изгубили в гората. Лутали се дълго, но не успели да се ориентират и единият предложил на другия:
- Ще стрелям три пъти, може някой да ни чуе.
Така и направил. Почакали половин час, но н...
Зима, голям студ. В трамвая се вози само един млад човек. Качва се и една баба. Видяла младия човек и отишла при него:
- Отстъпете ми място, моля!
- Вие в ред ли сте? Всички места са свободни, седнете...