Сложиха му фланелка на "ЦСКА", шапка на "Славия" и го пуснаха в сектора на агитката на "Левски"! Гледайте по "Канал 1" - "Последният екшън-герой 4"!
Един човек отива на рожден ден и подарява подаръка си.
На картичката пишело:
"Честитка за рожден ден. Нека живота ти да е дълъг и полезен като тоалетна хартия!"
Две блондинки гледат филм в киното едната казва на другата:
- А бе Буби, винаги съм се питала как правят така че светлините на прожекторите изгасят постепенно?
Другата отговаря:
- Ами, сигурно дърпат...
В операционната зала сестра към доктора:
- Господин докторе, това вече е трета операционна маса, която повреждате този месец. Моля, не режете така дълбоко.
Баба чете на внука си от Библията:
- А сега ще ти разкажа как са били сътворени първите двама човека на земята.
- Това го знам, по-добре кажи как са направили третия.
В Арабския рай - там, където всички жени са девици, седи Мохамед и чете датската преса. вижда се нарисуван като брадат терорист и се вбесява: "Прави са моите хора да се ядосват. как може да ме предста...
С какво се убива син слон???
- с пушка за сини слонове.
А с какво се убива зелен слон??
- Първо се бие до посиняване и след това се убива с пушка за син слон!!
Мъж се кара със жена си:
- И откъде ти хрумна, че обичам твоите роднини по-малко от моите? Ето, например, обичам много повече свекърва ти, отколкото тъща ми.
- Иванчо, какво се получава от овцата?
- Вълна, естествено.
- А какво правим от вълната?
- Не знам, госпожо.
- Е, как не знаеш? От какво ти е направено палтото?
- От палтото на тати.
Есен.
Вали тих дъждец.
Гробище.
Зет и шурей на погребението на единия - майка, а на другия - тъща.
Гробарите хвърлили лопатите и се наложило двамата роднини да я погребат.
Прибрали се в къщи, след д...
- Мъжа ми нещо не иска да правим секс напоследък.
- Пробвай с еротично бельо, да го предизвикаш. Да кажем, нещо черно прозрачно предизвикателно.
- Нали вече пробвах.
- И не помогна ли ?
- Свали вестни...
- Вие взимате рушвети!!!
- Ама какви рушвети? Максимум пиене или бонбони..дреболии!
- Значи четири вагона "Пещерска" и 10 процента от акциите на шоколодовата фабрика са дреболии?
Между приятелки:
- Аз пък вече нямам кой знае какви претенции към мъжа, за когото искам да се омъжа. Важното е да е добър човек, културен, възпитан... Как мислиш, дали са останали още такива милионери...
Седят си Исак и Моше и обсъждат филма "Титаник".
- И колко пъти го гледах, толкова пъти се просълзявах... - реди Исак.
- И аз! Много жалко за брилянтите, наистина!!!
Стрелби във флота. Изстрелват първия снаряд по целта и наблюдаващият докладва:
- Не улучихме, не достигнаха 200 метра.
Капитанът командва:
- Малък напред! След 200 метра стоп и пак пуснете котва!