Всички категории

  1. Сложиха му фланелка на "ЦСКА", шапка на "Славия" и го пуснаха в сектора на агитката на "Левски"! Гледайте по "Канал 1" - "Последният екшън-герой 4"!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Един човек отива на рожден ден и подарява подаръка си.
    На картичката пишело:
    "Честитка за рожден ден. Нека живота ти да е дълъг и полезен като тоалетна хартия!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Две блондинки гледат филм в киното едната казва на другата:
    - А бе Буби, винаги съм се питала как правят така че светлините на прожекторите изгасят постепенно?
    Другата отговаря:
    - Ами, сигурно дърпат...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. В операционната зала сестра към доктора:
    - Господин докторе, това вече е трета операционна маса, която повреждате този месец. Моля, не режете така дълбоко.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Баба чете на внука си от Библията:
    - А сега ще ти разкажа как са били сътворени първите двама човека на земята.
    - Това го знам, по-добре кажи как са направили третия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В Арабския рай - там, където всички жени са девици, седи Мохамед и чете датската преса. вижда се нарисуван като брадат терорист и се вбесява: "Прави са моите хора да се ядосват. как може да ме предста...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. С какво се убива син слон???
    - с пушка за сини слонове.
    А с какво се убива зелен слон??
    - Първо се бие до посиняване и след това се убива с пушка за син слон!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Мъж се кара със жена си:
    - И откъде ти хрумна, че обичам твоите роднини по-малко от моите? Ето, например, обичам много повече свекърва ти, отколкото тъща ми.

    Оценка 3 от 1 глас
  9. - Иванчо, какво се получава от овцата?
    - Вълна, естествено.
    - А какво правим от вълната?
    - Не знам, госпожо.
    - Е, как не знаеш? От какво ти е направено палтото?
    - От палтото на тати.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Есен.
    Вали тих дъждец.
    Гробище.
    Зет и шурей на погребението на единия - майка, а на другия - тъща.
    Гробарите хвърлили лопатите и се наложило двамата роднини да я погребат.
    Прибрали се в къщи, след д...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Мъжа ми нещо не иска да правим секс напоследък.
    - Пробвай с еротично бельо, да го предизвикаш. Да кажем, нещо черно прозрачно предизвикателно.
    - Нали вече пробвах.
    - И не помогна ли ?
    - Свали вестни...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Вие взимате рушвети!!!
    - Ама какви рушвети? Максимум пиене или бонбони..дреболии!
    - Значи четири вагона "Пещерска" и 10 процента от акциите на шоколодовата фабрика са дреболии?

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Между приятелки:
    - Аз пък вече нямам кой знае какви претенции към мъжа, за когото искам да се омъжа. Важното е да е добър човек, културен, възпитан... Как мислиш, дали са останали още такива милионери...

    Оценка 3 от 1 глас
  14. Седят си Исак и Моше и обсъждат филма "Титаник".
    - И колко пъти го гледах, толкова пъти се просълзявах... - реди Исак.
    - И аз! Много жалко за брилянтите, наистина!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Стрелби във флота. Изстрелват първия снаряд по целта и наблюдаващият докладва:
    - Не улучихме, не достигнаха 200 метра.
    Капитанът командва:
    - Малък напред! След 200 метра стоп и пак пуснете котва!

    Оценка 0 от 0 гласа