Рускиня, англичанка и китайка се обяснават в любов на приятелите си в планината.
Рускинята казала:
- Обичам те!
Ехото отвърнало:
- И аз те обичам... обичам... обичам...
Англичанката казала:
- I love y...
Борец пада от 6-тия етаж и около него се насъбира тълпа. И някакъв човек разбутва хората и пита бореца:
- Абе пич к`во става как е?
- Е па незнам и аз са идвам!
- Иванчо, ти защо си пуснал тухла на главата на дядо ти?
- Аз няма повече!
- То повече не му и трябва...
Две комшийки на село си говорят през оградата и едната вика:
- Пено ма, да няма някой болен у вас? Гледам доктора ден през ден все притичва за по час – два?
- А, що да има болен… Лани, кога у вас всек...
Звъни телефона.
- Ало… А, такова, Ленчето, може ли?
- Тя не е вкъщи.
- Знам, че не е вкъщи, тя е при мене, просто питам: може ли?
Ако те попитат иронично имало ли е болни в рода ти, винаги можеш лесно да отвърнеш: - А във вашия-здрави?
Младеж и девойка правят секс. В най-сублимния момент на младежът му се явява необходимост от посещение на тоалетната.
Става той от леглото и казва на девойката:
- Отивам до кенефа. Връщам се веднага,...
- Скъпа, записах майка ти на подводно плуване.
- Чакай малко! Нали я беше записал на парашутизъм?
- Стига толкова! Вече цяла година скача - почти сто скока има, а даже крака не си изкълчи!
- Татко, какво е това "сизифов труд"?
- Ех, сине, ще разбереш, като почнеш да се бръснеш!
Министерството на здравеопазването предупреждава!
Дългото чакане на опашка пред личния лекар вреди на Вашето здраве!
Молба от студент:
"Моля да ми отпуснете стипендия поради тежкото ми материално положение, предизвикано от липсата на стипендия."
- Не искаш ли да ми кажеш нещо?
- ТОЛКОВА МНОГО ТЕ ОБИЧАМ!!! Сигурен съм, че ще живеем дълго и щастливо заедно!
- Още нещо?
- Мила, махни, моля, пистолета от главата ми...
Гласуван е най-после закон за задължителното гласуване. За да се спазва доброволно е предложено на всеки гласувал да се дават по петдесет лева. Вече всички ще са гласопРодаватели...
(по идея на brejne...
- Сервитьор! Какво прави тази муха в супата ми?
Сервитьорът се приближава, поглежда в чинията, прави прискърбна физиономия и казва:
- Толкова съжалявам, господине. Това е толкова ужасно. Боя се, че ва...
- Кате, защо пристъпваш някак особенно, вървиш като космонафт в скафандър?
- Аааа, снощи цяла нощ двама колеги от журналистическия ми показваха какво означава окупация.