Заместник кмет отговарящ за бездомните кучета,
сънува,че е с намордник и Бриджит Бардо го води на повод из парка.
Жена му го буди.
- Трябва някой друг да се заеме с помиярите!И пак си нахлузил
бикини...
Между приятелки.
- Чух, че си се омъжила.
- Да, вярно е.
- Е, как е, по-добре ли стана?
- Не е по-добре, но е по-често…
- А-а-а-а! Докторе! Погледнете какво ми е това тук!
- А-а-а-а! Господи! Какво ви е това тук!
- Защо обичаш да гледаш мачове?
- Вкъщи жената ми крещи, в работата шефът ми крещи, а на мача аз крещя на всички!
Журналист интервюира милиардер:
- Кажете ми, какво Ви помогна, за да успеете?
- Убеждението, че парите не играят никаква роля в живота. Важна е само работата!
- И това Ви е помогнало да забогатеете?
-...
По случай Сирни заговезни - прошка пресцентъра на Министерски съвет:
"Прощавайте...ние ще искаме още един мандат!"
Пожелания за Свети ВалентинНе зная какво да ти кажа,
не зная как да го кажа.
Много съм смутен,
сигурно и изчервен,
но ще се опитам да бъда непринуден:
Обичам те и мечтая да си до мен!
Четирима старци се срещат и единият казва:
- Момчета, днес бабата я няма! Искате ли да се съберем като едно време?
Вторият казал:
- Хайде! Аз ще донеса пиене!
Третият:
- Аз ще доведа мадами!
Четвъртия...
Формиране на цената на бензина
1. Когато растат цените на нефта, то е съвсем ясно, че щом бензина се прави от нефт, то и цената на бензина трябва да се увеличава.
2. Когато цените на нефта падат, то н...
Програма на еврейските концлагеристи:
Понеделник: футбол - след първото полувреме терена се минира отново.
Вторник: водна топка - отбора на евреите с шапчици срещу отбора на крокодилите без шапчици.
С...
Клиент, след като чакал дълго в ресторанта за поръчката, извикал сервитьора и му напомнил:
- Когато излезете в пенсия, не забравяйте да кажете на приемника, че аз все още чакам да бъда обслужен!
В час по зоология учителката пита:
- Деца, кой ще ми каже защо писията е плоска?
- Защото е преспала с кита - отговорил Иванчо.
- Иванчо, вън от часа ми!
Иванчо излязъл, а учителката продължила:...
Млада съпруга се обажда към полунощ на майка си.
- Мамо, пък моя още го няма. Мисля, че си има любовница.
- Не мисли веднага най-лошото, скъпа. Може пък да го е блъснала кола - отговаря загрижената ма...
- Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина?
- Защото на опаковката пише: "Отворете тук!".
Смейте се, смейте се, ама като падне атомната бомба аз ще се смея!