Бисери по телефона:- След като го вкарам, трябва ли да натисна някъде, да ми излезе?
- Моят мъж ми подари невероятна, незабравима нощ!!!
- Невероятно страстен и неуморим?
- Не, просто вчера замина командировка.
Мъж и жена си лягат.
Жената:
- Лека нощ, скъпи.
Мъжът:
- Жена, аз такова, съпружеския ми дълг?
Жената:
- Опрощавам ти го!
Футболен мач ФРГ-СССР. Вратарят на немците Сеп Майер си бележи три автогола.
- Ще ме линчуват - шепне той на нападателя на СССР Олег Блохин.
- Спокойно, Щирлиц, още само седем - успокоява го Блохин.
Чък Норис първо влиза и после чука.
Обаждане при нас в съпорта. Съдейки по гласа, момиченце на 8-10 години,
- Здравейте, помогнете ми да си настроя VPN.
- Здравейте, а някой по-голям не може ли да извикате?
- Нищо не разбират.
- Добре,...
Разговор между две блондинки, возещи се в кола.
- Тези мъже съвсем не могат да карат като хората!
- Не ми разправяй! Например, този мъж пред нес, даже не спазва дистанция - кара точно пред нас!!
С годините мъжа придобива способността да утолява своя сексуален глад с обикновена храна.
Журналистка взима интервю от Веско Топалов и решила да блесне с остроумие:
- А вие каква царица предпочитате - жива или дървена?
- Зависи в каква позиция...
Най-големият демотиватор - наръчник "Как да се справим с импотентността" с твърди корици.
Две блондинки си говорят. Едната казва:
- Стопли вода и я сложи в хладилника.
- Защо?
- Все някога ще ни потрябва топла вода.
Блондинка се запознава на бара със симпатичен млад мъж:
- Какво работиш? - питала го тя.
- Доктор - отговорил мъжът.
- Гинеколог?!! - възкликнала тя.
- Не, но може да погледна.
Иванчо имал час по ботаника. Учителката решила да изпита всички деца от първи до последен номер, кое е най-миризливото цвете! Започнала от първи номер:
Александре за теб, кое е най-миризливото цвете?...
- Защо не беше вчера на училище?
- По-големият ми брат се разболя.
- И?
- Карах му колелото.
Обяснение на закъснял служител:
"Дойдох на работа в 10 часа, а не в 8 часа, защото тъй или иначе до 10 никой нищо не прави, а само се пие кафе. А аз толкова кафе не мога да пия."