Всички категории

  1. Попитали блондинка как прави мармалад.
    - Изстисквам понички.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Защо в България няма опасност от гражданска война?
    - Защото цари пълна селяния...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Лежа си на дивана, чете си вестник, с едно око следя и мача по телевизията, пийвам си биричката, мезвам си чипс, с единия крак галя кучето - и влиза жената и започва да ми се кара, че нищо не правя!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Утрото на англичанин: Става, отива до хладилника, отваря хладилника, изважда яйцата, вари ги, изяжда ги.
    Утрото на французин: Става, отива до хладилника, отваря хладилника, изважда яйцата, прави си ом...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Зима. Студ. -20С.
    Мъж поправя чисто новия 20г Москвич.
    На равни интервали от по 40 минути, се качва до апартамента, "жена, измръзнаха ми ръцете, ...", мие ги, и си ги пъха между краката й да си ги топ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Към Лили Иванова:
    - Госпожо Иванова, кога ще напишете автобиография?
    Лили Иванова:
    - Аз ще напиша, ама кой ли ще повярва!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Без теб живота е случайност, измислен миг, една нетрайност! Всеки ден една измама - живот без тебе просто няма!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Пиянски истини:
    Нямаме квартален пияница, всички се редуваме.
    Близката кръчма винаги е най-близка.
    Ако отговора не е бира, значи сте задали грешен въпрос.
    По-добре известен пияница отколкото анонимен...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Двама дядковци си говорят:
    - Наборе, сега физически съм по-силен от на млади години. Едно време, като го надървех, не можех да го огъна, а сега го връзвам на възел..

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Мъж се връща от лов. Жена му го пита:
    - Какви за тези числа - 17.25 на етикетче, закачено за лапата на заека?
    - Къде?... А това ли, отбелязъл съм си, кога съм го отстрелял.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Говорят си двама психиатъра:
    - Колега, днес имах интересно потвърждение на теорията на Фройд за неволните грешки на езика. Исках да кажа:" Подай ми захарта, скъпа!" а се получи:"Провали ми живота, ку...

    Оценка 0 от 1 глас
  12. Баща казва на сина си:
    - Хайде да изиграем един шах наум...
    - Хайде. Пешка Е2 - Е4.
    - Кон на Н6.
    - Кон D6 - ЕЗ.
    - Какво правиш? Конят така не ходи ( и му бие един зад врата)
    - Това е, благодаря тате....

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Учител обяснява на учениците правила за добро поведение:
    - По стълбището мъжът винаги върви пред дамата? А някой от вас знае ли защо?
    Иванчо се обажда:
    - Защото дамата не знае не знае на кой етаж ж...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Коментатора:
    - Нашия отбор за малко да вкара великолепен, невероятно красив гол...на което нашите съперници отговориха с три случайни гола.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Седим с Генко, пием чай(стана вече виц;-).
    Генко:
    - Животът прилича на чаша чай.
    - Защо?
    - Е, па знам ли, да не съм философ!

    Оценка 0 от 0 гласа