Блондинка отива на преглед при гинеколог. Той започва да попълва картона и пита:
- Девойка ли сте?
- Как така?
- Ами, ако не сте спали с мъж, значи сте девойка. . .
- Аха, да бе, те пък много те остав...
Две възрастни дами отишли за първи път на конни надбягвания. Едната дори заложила на кон 5, но той стигнал на финала последен.
- Слава Богу!- възкликнала тя. - Не знам какво щях да правя с този кон,...
Блондинка си купила нова кола и излязла да шофира,но докато си червисвала устните се блъснала в паркиран автомобил.От същия автомобил излязъл някакъв огромен мъж,който нарисувал на земята една окръжно...
Блондинка влиза в магазин:
- Имате ли нещо против молци?
- Имаме нафталин в пакетчета.
- Дайте ми десет.
На следващия ден пак идва и купува 20 пакетчета, на по-следващия - 60. Продавачът я попитал:
-...
-По какво се познава,че една блондинка е от Пловдив?
-Когато работи с компютъра и й кажеш "кликни",тя кляка…
Една блондинка имала проблеми с пари, затова решила да отвлече дете и да поиска откуп. Отишла в най-близкия парк, грабнала едно малко момченце, завела го зад едно дърво и написла на една бележка. “Отв...
Една блондинка казва на приятелка:
- Вчера в леглото намерих една монета. Приятно е, някой иска да се върне!
- Защо Бог е създал блондинките?
- Защото овцете не могат да наосят бирата от хладилника!
Прибира се един мъж от командировка и вижда в семейното легло гол мъж.
Отваря гардероба, а вътре жена му(блондинка) и казва:
- Колко пъти да ти казвам, че ТОЙ трябва да се крие!!!
При пожар на един мъж му изгоряли ушите.
Наложило се да му присадят нови.
Два дена след изписването му от болницата мъжът се обажда на хирурга.
-Докторе да не сте ми присадили уши от жена?
-Защо нещо...
Една блондинка влязла в банята за да се изкъпе. Извикала своя мъж и му казала мъжо дай ми шампоан а той и отвърнал - е ти нали имаш сто в банята за какво ти е още един, и блондинката казала - е да ама...
Какво значи кръв по монитора?
Блондинка се опитва да влезе в Интернет!
Две блондинки си говорят и едната казва:
- Мила, ти знаеш ли, че тази Нова Година е в петък!
Другата възкликва:
- Олееее, дано само да не е 13-ти.
Една блондинка се къпела в банята и докато си сапунисвала косата, непрекъснато обикаляла около душа. Защо?
- Защото на шампоана пишело "Wash&Go".
Професор изпитва блондинка. Тя, както може да се очаква - бъкел не знае... Професорът уморено... и отегчено проговорил:
- Знаете ли, момиче, напомняте ми демо-версия.
- Ай, смятате че съм толкова крас...