Катаджия пита блондинка:
- Защо карате без номер?
- За какво ми е, знам го наизуст!
Две блондинки седят на спирката и чакат маршрутка. Едната казала:
- Аз чакам маршрутка 1.
- Аз пък чакам маршрутка 6. - казала другата.
Дошла 16-ката и двете се качили като казали:
- Е, ще се возим за...
Между две блондинки:
- Знаеш ли какво означава ъплоуд къмплит.
- Не. Какво?
- Моят като свършва така казва...
Блондинка говори по телефона:
- Не съм била с него, успокой се.
- Още веднъж поватарям - не съм била.
- Просто случайно се срещнахме на улицата.
- Поговорихме и продължихме.
- Господи, скъпи, какъв си...
-Защо блондинките излизат голи още преди да са измили шампоана?
-Защото използват Wash and Go!
Две блондинки си говорят:
- Защо мъжете ги е страх от нас? Какво може да им направим? Да им развалим настроението, да им прецакаме живота...и това е!
- Котката ми,до сега не е хванала нито една мишка.
- Какъв цвят е?
- Рижа.
блондинка пише книга за живота си...
след 2 седмици книгата става най-тиражираният сборник за вицове
Две блондинки си говорят по телефона.
- Муцка, снощи пък цяла нощ ме цепи, цепи една глава, не съм мигнала...
- Блазе ти муцка. Аз пък си легнах самичка...
Най-умните и най-видните блондинки се сабрали да решет как да променят всеобщото мислене, че блондинките са глупави. След края на срещата забелязват друга блондинка насред градския парк в една лодка и...
Мъж и блондинка в театъра:
- Скъпи, този на първия ред не е ли Иван Вазов?
- Мила, но той е умрял отдавна!
След няколко минути:
- Скъпи, не е! Видях го да шава!
Защо не може да се направи снежен човек - блондинка??
Защото не може да се направи куха снежна топка ..
Блондинка е продавачка в магазин за хляб и хлебни изделия(да и се чудиш ). Влиза клиент и казва:
- Може ли един хляб?
На което тя отговаря:
- Какво да може един хляб
Блондинка се вози в трамвая. Ватманът съобщава:
- Следваща спирка \"8 Март\".
Блондинката чука на вратата:
- А, такова, по-рано не може ли да се слиза…
Две блондинки играят шах.
- Кош! - възкликва едната.
- Чакай ма, туй да не ти е футбол!