27 °C
Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те!
Компютърната мишка нощем събира трохичките от масата и ги крие в клавиатурата, прави си запаси за зимата!