Притурка към речника с емотикони
_____________________________________
=|:-)X Потребителя е дипломат или прави дипломатична забележка
,`:-C Хм? Какво има?
,`:-) Уау! Интересна идея!
|-[#] Пазе...
Windows: Наистина ли искате да изтриете този файл?
User: да!
Windows: а защо?
Програмист( или Явор или Вальо;-) е при доктора:
- Докторе, болен съм. Не мога да се откъсна от компютъра. По 18 часа в денонощието съм пред компютъра!
- Няма безнадеждни случаи, ще ви лекуваме.
- С к...
Въпроса с нелегалното използване на американски програми трябва да се реши комплексно...Нека първо американците да върнат на индианците отнетите им земи!
Проверката за вируси приключи :
-Всички вируси работят нормално!
Вчера сложих за име на моята Wi-Fi мрежа "Hack me if you can".
Днес откривам, че името й се сменило на "Challenge accepted".
Обажда се потребител на сисадмина:
- Изключете ме от вирусите!
- Ок! Как ще ви е по-удобно - да изключва компютъра ви от мрежата, или вас от компютъра?
Жената на програмиста:
- Скъпи, искам дете!
- Лягай, сега ще инсталираме!
1910 година:
"Радваш се да ме видиш, или това е пистолета ти?"
2010 година:
"Радваш се да ме видиш, или това е смартфона ти?
Съновник за компютърджии. Ако ви се присъни сън с разширение:
- .exe или .bat - задължително ще се изпълни;
- .obj - несвързан сън;
- .htm(l) - на Интернет е;
- .jpg - без коментар;
- .part - отново г...