- Как ли се е родило тъй известното Win Sux, употребявано толкова често от Linux-феновете?
- Именно от тях и от обичния им Linux е родено. Нали ги знаеш, навсякъде вмъкват по нещо от любимата си систе...
Учителка по философия, след дълго взиране в името на папката "MYDOCU~1":
- Ами, аз много не разбирам, обаче според мене това се пише: "^%@!!)(".
- Знаеш ли, каква интересна джаджа видях. Представи си и клавиатура и принтер в едно.
- Глупчо, това е било пишеща машина.
Реших да изкарам 10 дни без интернет. Утре ще напиша, как е минало утрото без интернет, а през деня ще описвам в Туитър.
Вървят по улицата двама програмисти, а насреща им страхотна мадама.
Първият:
- Леле, брато, скивай тая кви Properties има...
Вторият отговаря:
- Остави я, брато, за нас тая е само Read Only...
Изтегли книга от интернет - спаси дърво.
В работата имаме много як принтер - съдейки по звука, той сам обработва дървесината и си приготвя хартията!
А картинките в интернет, искащи да докажеш, че не си робот, не са ли проява на расизъм?
iPhone, за да комуникирате, iPad, за да работите, iPod, за да се забавлявате... очаквайте новия продукт iZombie, който ще ви промени завинаги!
Красива програмистка забременяла.
Отива при гинеколог и пита:
- Докторе, можем ли да направим "UNDO"?
- Не, направили сте "Save" вече.