17 °C
- Е, пребори ли стеснителността си, заговори ли я? - Да! Питах я, как се казва. - И как? - Оди се пери. - Испанка ли е?
Седя на тъмно, гледам филм на лаптопа, отстрани шоколад. Напипвам нещо продълговато и отхапвам...Нямам вече 8ГБ флашка.