18 °C
Преди няколко дни шефове от "Топлофикация-АД" са подали жалба в "Съюза на потребителите", че инкасаторките им си надписват часове работно време.
Пациент в болницата: - Докторе, помогнете ми, много кашлям… - Аха, а пушите ли? - Да, ама не помага.