17 °C
- Защо има повече вицове за блондинки, отколкото за програмисти? - Защото вицовете за блондинки ги разбират всички, освен блондинките, а вицовете за програмисти си ги разбират само програмистите.
Отива един пациент при лекаря. - Докторе, страдам от загуба на паметта. - От кога? - попитал лекарят. - Какво от кога?