29 °C
Студентка чете на скамейка в парка.До нея е приседнал полицай за да си изяде баничката.Едно помиярче е клекнало до тях и ги наблюдава дружелюбно.Полицаят му подхвърля парченце баничка. - На,хапни да не гладуваш като студент! Студентката,скъсва 1 лист и го подхвърля на кучето. - На,почети да не си като сержант!
…Отивам на кръчма,пия,пия,пия и се напивам ! …Тия у нас ядат,ядат,ядат и нямат наяждане техната мама !