30 °C
МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен "жокер". Знакът "жокер" ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията.
- Гледаш ли ужаси? - Глупости! Гледам НОВИНИ!