16 °C
- Хубаво ли ти е с мен? - Да. - Наистина? - Да. - Нали не лъжеш? - Не. - А как ще докажеш? - Всеки ден ти доказвам, връщам се след работа вкъщи!
Гледам днес пред кофите при нас един вързоп броеве на "Плейбой". Вероятно още някой си е пуснал интернет...