27 °C
Хората винаги си мислят, че ако пишеш добре, то е, защото ги мамиш или пък не си достатъчно демократичен, за да пишеш толкова лошо, колкото всички останали.Гор Видал
Който никога не е гледал порно в интернет - нека първи да хвърли камък по монитора си!