23 °C
Оставам с такова впечатление, че тези които пишат учебниците, или нямат деца или никога не са им помагали с уроците.
Двама луди играят на "Не се сърди човече".Единият казва: -Шах! А другият отвръща: -Мислех,че в белота няма нокаут.