16 °C
- Иванчо, защо носиш обувки с три размера по-малки от колкото трябва? - Знаеш ли? Жена ми е грозна, немарлива и готви лошо. Синът ми е лош ученик. Тъщата е голяма досадници и крещи постоянно. Единствената ми радост в живота е когато вечер си събувам обувките.
Внук видял дядо си да чете некролозите във вестника и му казал: - Дядо, дядо... Пак ли си във Facebook-а?