17 °C
Входът за безизходицата е безплатен, за излизането трябва да се плати.
- Кои сме ние? - СТУДЕНТИ! - Какво искаме? - ДА ХАПНЕМ И ДА ПОСПИМ! - Кога го искаме? - ТУК И СЕГА!