Случайни вицове от категория «Студентски»

  1. Приемен изпит в историческия факултет към университета в Тел Авив.
    - Елена, как е започнала Троянската война?.. Ще ви подскажа малко, заради една дама. Как се казва тя?... По-смело, казвала се е също...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Стеснителен студент е поканен от красива колежка в стаята й, уж за да решават задачи. Колежката въобще не се интересува от уроците, а с палав глас казва:
    - Горещо ми е!
    - Ами... отворете прозореца....

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Изпит по физика. Влиза първият студент.
    - Колега, представете си сега, че пътувате във влак - казва изпитващият. Става ви горещо, какво ще направите?
    - Ами ще отворя прозореца. - казва студента.
    - Доб...

    Оценка 4 от 1 глас
  4. Студент влиза на изпит по математика. Дават му задачите, той поглежда първата:
    1. Можете ли да докажете вярността на Питагоровата теорема?
    Без да се замисля студентът отговаря с "Да" и преминава към с...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Студент от Русенския технически университет отива на гости във Велико Търново, да посети лекциите в Богословския факултет.
    Влиза той в една лекция, а лекторът, стар свещеник, започва:
    - Чеда мои, дне...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Професор по латински възхвалява духа и здравето на древните римляни.
    - ... Обикновеният римски младеж - обяснява той - обикновено преди закуска преплува три пъти река Тибър.
    В това време ед...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Баща говори със сина си студент:
    - Вместо да се занимаваш с учение, ти тичаш след момичетата!
    - Не е точно така...
    - Мълчи! Кой тук е бащата- аз или ти?
    - И двамата, тате, и двамата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. На купон един пич казва на дамата до него:- Гледам те и се чудя... да пия ли още, или вече ми харесваш достатъчно?

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Арабски студент написал писмо на баща си:
    " Тате, аз съм добре, не се притеснявай. Само дето ми е неудобно, че отивмам в колежа със златен мерцедес, а моите колеги и учители отиват с влака..."
    Бащата...

    Оценка 0 от 1 глас
  10. (Друга версия на предишния виц)
    - Как мина изпита?
    - Ами тържествено и божествено.
    - Как така?
    - Ами на изпита - аз с костюм и професора с костюм. Значи тържествено.
    - Това добре, а защо "божествено"?...

    Оценка 0 от 1 глас