22 °C
-Уф, сега как ще показвам, че съм с последния модел телефон, като iPhone 4S е със същия дизайн???? - Съвсем лесно! Ще показваш: "Момчета, засичайте - първата снимка само за 1.1 секунди!"
- Защо не спиш? - Мотая се в нета. - Добре, ама аз съм на гости. - На кого? - На теб! - Мамка му, забравих.