16 °C
Шеф отива при свой подчинен и : - Браво! Много съм доволен. Вчера си свършил работа, колкото за цяла седмица! - Нямах интернет вчера на компютъра си.
- Докторе, а защо само ме щипете? - Проверявам дали се е запазила чувствителснотта.. - На мен ли, че защо? - Не. На мен.