Прибира се мъж и заварва жена си в леглото с непознат мъж. Мъжът бесен крещи:
- Само за малко да ме няма и ти си в леглото с първия срещнат!
- Това не е първия срещнат, първия срещнат - отказа.
Мъж отишъл при любовницата си, заиграли се, станало късно. Взел да се притеснява:
- Какво да излъжа жената, дали ще повярва?
- Вземи този молив и го сложи зад ухото си! Като те пита жена ти къде си би...
Две приятелки си говорят:
- Нито веднъж не му изневерих!
- Хм, не вярвам, нито веднъж ли?!
- Честно! Нещо не ми вървеше...
Мъж се прибира в къщи и вижда жена си да стои замечтана пред огледалото.
- Докторът ми каза, че гърдите ми са като на двайсетгодишно момиче.
- А не каза ли нещо за петдесетгодишния ти задник?
- Не, ск...
- Верче, кой е този мъж? - пита бащата, седнал на масата да обядва.
- Съпругът ми, татко.
- А снощният?!
- С него се разведох тази сутрин.
- Тате, дай пет лева.
- К`ви четири лева? Аз три нямам, ти два ми искаш. На ти един, раздели го със сестра си и ми върни 50 стотинки ресто.
- На мен с тъщата ми провървя като в приказка.
- Нима? И къде го изкопа това съкровище?
- Закопах, приятелю, закопах.
Жена се прибира и казва на мъжа си:
- Честито! Ще ставаш татко!
- Значи ти е казала мръсницата!
Мъж и жена решават един ден единия да купува за ядене, на следващия ден другия...
Прибира се мъжът от работа и гледа бележка:
- Скъпи, излизам с приятелки... днес има спагети, тенджерата е в шкафа, си...
Жена казва на мъжа си:
- В кухнята лети един комар. Убий го, моля.
Мъжът отива в кухнята. Оттам се чува звук на разбити чинии, чупене на мебели. По някое време се връща при жена, изтривайки си плувнал...
Двама приятели си говорят за жените си и единият казва:
- Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в...
- Можеш ли да ми обясниш защо вие мъжете толкова рядко подарявате цветя на жените?
- А вие въобще бира подарявате ли ни?!
Жена ударя мъжа си с горещия тиган по главата с крясъци:
- Това е за всички изневери!
Мъжа:
- Имаш странен начин за извининие...
Късно през нощта се чука на вратата на сарафин. Сарафинът отваря и го нападат двама.
- Какво искате от мен?
- Сто килограма злато!
- А може ли да ви дам сто и пет?
- Може!
- Жено, злато мое, става...
- Защо в деня на сватбата булката е облечена в бяло?
- Защото това е цвета на щастието и радостта...
- Защо тогава младоженецът е в черно?