- Госпожице, флиртувате ли с мен, или просто не можете да танцувате?
- Какво прави мазохистът когато стане 2011 година?
- С нетърпение иска да стане 2012!!!
Причината, поради която много жени на четиридесет години боледуват от разни болести, е, че повечето от тях са на петдесет.
Двама старци се оплакват.Единия казва на другия:
- На мене значи от 15 години не ми е ставал!
- А-ааа, на мене, да чукна на дърво, само от десет!!
Поредна класическа ситуация. Прибира се митничар и намира жена си гола, зачервена и изпотена. Веднага я емва:
- Жена ти си била с любовник! Веднага казвай къде е?!?
- Не е вярно бе мъжо тука упражнени...
- Скъпа, ако се оженя за теб, баща ти ще ми купи ли нова кола?
- Да.
- А ще ни купи ли хубава къща?
- Да.
- А ще ме назначи ли за заместник-директор във фирмата му?
- Да.
- Скъпа, ще се ожениш ли за м...
Разправят, че идеални хора няма...Излиза, че аз не съществувам?!?!
Прибира се мъж от командировка и отива при кучето си.
- Е, съседът идва ли?
- Бау, бау!
- Целуваха се!
- Бау, бау!
- А друго какво правига?
Кучето започва бързо и тежко да диша.
- Хъ, хъ, хъ....
Капацитети от ДАЧИЯ,са конструирали и патентовали болт и
гайка с квадратно сечение,за да се избегне саморазвиването.
Не знам кой в какво вярва, но в пералнята живее Нещо, което при всяко пускане на пералнята изяжда по един чорап.
В магазин за хранителни стоки се разхождал млад негър с папагал на рамото. Възрастен мъж, на щанда за алкохол, ги видял и попитал:
- Откъде го взе?
Папагалът отговорил:
- От Африка! Там има милиони та...
Две момичета си говорят:
- Аз искам да оженя за лекар. Щом се разболея, той веднага ще ме излекува.
- Аз пък искам да се оженя за свещеник. Щом съгреша, той веднага ще опрости греховете ми.
На откриването на ски сезона в Банско:
- Вие къде сте тръгнали с тези ски? Снегът е само за ВИП гостите..
- Абе Иванчо, ти често не се прибираш вечер вкъщи, а Марийка нищо не казва, даже не се оплаква на моята?
- Аз винаги, като не се пребера, й нося извинителна бележка от любовницата ми.
- Айде бе, ква е...
По време на лекция е медицинския факултет:
- Професоре, а вярно ли, че от маструбацията човек започва лошо да вижда?
- Сега ще ви отговоря. Само, моля, станете, че да мога и всичко останали хубаво да...