Всички категории

  1. Един тревоман се напушил много злобно и умрял. Озовал се в ада в поле пълно с ганджа, но никаде нямало огънче. Тръгнал тревомана да търси огънче и срещнал един дявол:
    - Ей пич имаш ли огънче? - казал...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Семейство честват 50 годишния си юбилей. Мъжът се прибира подарява роза и казва:
    - Скъпа когато беше на 20 години беше красива като тази роза.
    После и подава една бутилка шампанско:
    - Когато беше на 3...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Имало състезание за най-силно куче. Всички водели силни породисти кучета, само един довел едно гърчаво куче и всички му се смеели, но в първата битка гърчавото куче било срещу едно яко куче.
    Якото куч...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Случката:
    Залюбих една много красива девойка, с която в един момент решихме да се оженим. Тя имаше много красива сестра. В деня, преди сватбата, със сестра й останахме насаме в къщата. Тя ми призна, ч...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. В планината, при пункт за ски под наем. Мъж пита:
    - Може ли да оставя за залог ловния си билет?
    - Не!
    - Защо?
    - Ами ако ви е омръзнало да сте ловец и взмете, че решите да станете скиор?

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Във връзка с последното поскъпване на водата, се очаква и поскъпване и на бирата!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. в: Какво е 8 пъти по-лошо от битовия алкохолизъм?
    о: Байтовият алкохолизъм.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Един човек си вървял през гората и намерил костенурка. А костенурката заговорила с човешки глас: "Не ме убивай и ще ти се отблагодаря!" Човекът я взел, занесъл я в къщи, нахранил я и си легнал. "Пусни...

    Оценка 4.5 от 2 гласа
  9. Някакъв програмист го взели в казармата и му дали да командва взвод. Той строява войската и командва:
    - На нулев-първи преброй се!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Англичанин, французин и българин спорят за националността на Адам и Ева.
    Англичанинът:
    - Адам е типичен англичанин. Само един джентълмен може да се лиши от едно ребро, за да направят жена от него....

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Докторе, имам мания за преследване! Където и да ида, каквото и да правя, все има някакви хора дето вървят след мене! Морета минавам, през пустини вървя, все ме следват!
    - Интересно… Я да запишем тук...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. За мъжа шофирането на кола е като секса - всеки си мисли, че е по-добър от другия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Eдин студент по физика бил много набожен, физиката му се сторила трудна и решил да се премести да учи богословие. На първото упражнение асистентът го попитал: "Дайте ми дефиниция на Божията сила". Сту...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Закачих си бележка на хладилника - "Да не ям след шест". Мъжът ми дописал - "сутринта".

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Според статистиката, най-разпространената болест, с която хората се обръщат към екстрасенси и врачки е слабоумие.

    Оценка 0 от 0 гласа