Футболист се прибира доволен в къщи и жена му го пита:
-Колко гола фкара?
-Два.
-И как завърши мача?
-Един на един.
В болница двама хирурзи си говорят:
- Колега как мина операцията?
- Операция ли? Аз мислех че беше аутопсия..
Една ловна дружинка излиза на излет, но няма никаква слука. На връщане, за да не се прибират с празни ръце набрали два чувала с гъби. Занесли ги в къщата на единия от ловците и ги сготвили. Понеже не...
Фотограф дълго снима сватба, и накрая казва:
- А сега позволете ми да снимам щастливата двойка.
Публиката в недоумение - вече са направени десетки снимки.
- Булката и майка й, - обяснява фотографа.
Адвокатът:
- Преди да прочета завещанието на мистър Смит, искам да задам един въпрос на вдовицата му. Госпожо, ще се ожените ли за мен?
Една жена при психиатъра:
- Докторе, притеснява ме моя син. По цял ден строи замъци от пясък и си мисли, че са истински.
- Няма нищо притеснително. Нормално поведение е за дете.
- И все пак не ми хар...
Час в университет:Професора пита студентите дали могат да му дадът пример за лошо стечение на обстоятелствата: Стефане кажи:
Еми вървиш вечер...
Срещат се двама. Единия пита:
- Да знаеш, къде може да намеря шапка-невидимка?
- За какво ти е?
- За рождения ден на тъщата да и подаря!
Орелът не хваща мухи, но може да хване въшки.
Представи си че срещнеш жена за която ти винаги ще си най-красивият мъж на земята, която независимо какво си направил винаги ще те обича и всичко би ти простила.
Въпрос:
Какво е първото нещо което ще...
- Защо човек има вътрешен глас?
- За да може спокойно да каже всичко, което мисли за шефа си, гледайки го в очите.
В разгара на бала на поручик Ржевски му се доходило по малка нужда, но дамите непрестанно го канели на танц. В края на краищата той успял някак си да се измъкне и вече едва сдържайки се, хукнал по кор...
Старшина Велков:
- Атомната бомба убива хора, птици и орли.
Топлата вода ще се събира в понеделник в клуба.
(Бележка от инкасатора)
(Дописано отдолу с молив: "Носете си плавници!")
Седят 3-ма пиянки в бара на гарата и се наливат. По едно време дошъл един техен приятел и ги попитал:
- Ае братлета, по какъв повод пиете?
- Аз погребах тъщата и съм много щастлив и реших да го полея!...