Надпис:
Асансьорът е повреден. Най-близкият работещ е в съседния вход!!!
Д-р Уотсън чете "Дейли Нюз".. "...Талибаните държат 21 южнокорейци, като заложници."
- Холмс, а питал ли си се, защо не взимат за заложници китайци ?
- Елементарно, Уотсън! Те знаят добре, че Китайско...
Животните от гората пътували с влак до училището. Веднъж другите животни решили да скрият чантата на Ежко Бежко. Той, като видяла, че я няма много се ядосал и извикал:
- Животни, върнете чантата!
- Ня...
- Вълнуваш ли се?
- Да.
- За първи път ли ти е?
- Не, и друг път съм се вълнувал...
Две студентки се молят в църквата, пред иконата на Дева Мария:
- Майчице Дева Мария, ти която си заченала без да съгрешиш, помогни и на нас да съгрешим, без да заченем.
КАТ спира една мутра с БМВ за проверка. Веднага след БМВ-то спират кола на "Бърза помощ" и кола на "Противопожарната охрана". Полицаят им маха да продължават, защото е спрял само БМВ-то, но мутрата се...
Надпис на табелка пред фирма:
ЕТ "Петрова" - цигари, алкохол и др.
Коментар: (какво ли друго предлага фирмата? :))
Задача - прочетете условието внимателно:
Мама е по-голяма от сина си с 21 години. След 6 години ще бъде 5 пъти по-голяма от него.
Пита се: В този случай - къде е тате?
Решение: Нека да допуснем, че...
Учителка пита Иванчо ако има пет ябълки и Гошо му вземе две колко ще му останат?
- Нека само да посмее.
Краят на света е на 21-ви декември петък, щеше да е много по-добре да е понеделник - хем на работа да не се ходи, а и почивните дни да не пропаднат...
При военния лекар идва новобранец с кашлица. Лекарят погрешка му дава разслабитлно.
На другиа ден двамата се срещат на плаца.
- Е, как е, боец? Кашляш ли още?
- Не смея...
Питат радио Ереван:
- Защо мишките не ядат боб?
- За да не се издават пред котките!
В новините съобщиха, че в квартал на София е открита неохраняема радиация. Оказа се, че единствения проблем е група детелинки, който бягат из района, за да не дадат интервю.
Надзирател пита затворник:
- Леглото удобно ли ти е?
- Да!
- Добре, сега ще го сменим.
Тече мачът България - Швеция. Минутата е 72-а, пряк-свободен удар за шведите.
Иванков строи "стена". В един момент забелязва че Кишишев е с лице към вратата, и му крещи:
- Абе защо си с лице към врата...