Всички категории

  1. Забелязали ли сте, че когато гостите си тръгват, питат:"Нещо да не сме забравили?", а роднините:"Всичко ли взехме?"

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Бизнесмен към психиатъра:
    - Докторе, помните ли миналото лято, че ме посъветвахте, за да се отвлека от работата да се развличам с жени?
    - Да.
    - Хайде сега да ме посъветвате как да се отвлека от жените...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Прибира се съпругът, умрял от глад и се нахвъря да яде, а жена му седи сънена до него. Той се тъпче, тъпче и още с пълна уста нежно я прегръща и пита:
    - А ще дойде ли сега готвачката на този прекрасен...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. В пернишките дискотеки няма "такса вход". Има "такса изход"!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Разговор между майки:
    - Моят син е много умен. На 11 месеца е, а вече се научи да ходи!
    - Оо, моят е по-умен. Той е на 11 години, а иска постоянно да го носим.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Полицай, не ме разбирате май. Тези хора в багажника за мен бяха отдавна мъртвите.

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Има хора, които ни отвращават въпреки достойнствата си, и други, които ни харесват с недостатъците си.

    Франсоа дьо Ларошфуко

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Знаете ли, че Националния оркестър на Монако е по-голям, отколкото е армията им.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Когато бях млада радиото свиреше много по-хубави мелодии...
    - Но, бабо, това е миксерът...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. ...а сега кликаме с другия пръст!!! Три пъти!!! Започваме!! Още два пъти!!! Можете!!!
    (Аеробика. 2050 год)

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Ако женения мъж е като употребявана стока, то разведения е употребявана с рекламация.

    Оценка 0 от 1 глас
  12. Продавач разглежда срещу светлината банкнота от 12 лева:
    - А сигурен ли сте, че е истинска?
    - По-истинска е от вашата ракия!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Обява: "Искам да се запозная с жена, която ще има топла вода от 20 май до 5 юни."

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Във змийско гнездо две змийчета таман се излюпват, и едното запитва другото:
    -Аве баце ние отровни ли сме?-а другото учудено отговаря:
    -Че де да знам ве що питаш?- а 1-вото отвръща:
    -Ми щот си прехапа...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Един охлюв започнал да се катери по черешово дърво насред зима. Минава един кос и го пита:
    - Хей, ти защо се катериш по това дърво?
    - За да си хапна череши.
    - Ми то сега няма череши.
    - Да де,ама докат...

    Оценка 5 от 1 глас