Врагът на моя враг е мой приятел..и Слава Богу, че моята тъща мрази алкохола.
Връща се мъжа вкъщи и започва да се съблича.
Жената казва:
- Хич недей да се събличаш, ами върви да набиеш съседа.
Мъжът отива отсреща, чуват се викове, бой, след малко се връща и пита:
- Набих го, ам...
Охо? Windows е открил, че имате пад за мишка! Желаете ли да се инсталира драйвер?
Изследванията показват, че жените предпочитат да са по-скоро красиви, отколкото умни, защото мъжете виждат по-добре, отколкто мислят.
- Тате, тате, какво е това опера?
- Опера, синко, това е такъв спектакъл, който започва в седем часа и когато след три часа си погледнеш часовника, той показва седем и двайсет!
Жена към мъжа си:
- Странен е този бояджия! При мен боядиса кухнята за един ден, а при съседката вече е три дни и не е готов...
- Ти си странна? ! - казва мъжа й. - Ти си на петдесет, а съседката е на...
В еротичен магазин, единствното което не било еротично е климатика и тогава един вибратор го попитал:
- Ти какво правиш в този еротичен магазин?
Климатика отговорил:
- Миии .... духам!
- Имаш ли приятели?
- Да, разбира се - 85, а от двама още чакам потвърждение...
Един поп кара колело без ръце и се спуска по нанадолнището. Изведнъж го спира полицай:
- Стой, защо караш без ръце?
- Кормилото е в ръцете на Господа, чадо.
- Ахааа и се возите по двама...
Мъж към жена си:
- Моля те за малко тишина! Не мога да разбера дали успях да запаля двигателя.
- Защо всички евреи винаги отговарят на въпрос с въпрос???
- Кой ви каза това?(И защо мислите така?)
Влакът безнадеждно закъснява.
Изнервен пътник пита машиниста:
- Извинете, господине, не можете ли да се движите с по-голяма скорост?
- Мога, разбира се, но ми е забранено да напускам локомотива!
Влиза един в кабинета на шефа си, скача отгоре върху бюрото му, изритва абсолютно всичко - компютър, телефон и кво ли не и почва да танцува пред вцепенения от ужас шеф.
Отваря се врата и един негов ко...
- Голям задух,бе жена!
- Ееее,чак пък голям?
- Преди малко се къпах и започнах да се бърша. Докато стигна до задника,главата ми пак е мокра.
- Не бях пиян - оправдава се шофьор в съда. - Бях само малко пийнал.
- А-а-а, това е друго нещо значи, - казал съдията. - Тогава ви осъждам не на тридесет дни, а само на един месец.