85-годишен старец е при доктора. Доктора:
- Никакво пиене, пушене. Нито мазно, люто, сладко...
- А секс може ли да правя?
- Какъв секс на вашата възраст? Как ви хрумна?
- Забранихте ми всичко хубаво,...
Въпрос: Каква е разликата между седем кокошки и три блондинки?
Отговор: Четири.
Седи си враната на елхата. Тича зайчето:
- Врано, какво правиш?
- Нищо не правя.
- Може ли и аз да седна тук, нищо да не правя?
- Сядай.
Зайчето седнало под елхата, кръстосало лапички...Притичала набл...
Студентка пита колежка по време на изпит:
- Какво да напиша в заключение?
- Напиши:"Благодаря за вниманието"!
Най-важното е да бъдем щастливи и няма значение какво заключение е написал психиатъра!
Разговор между шофьор и стопаджийка:
- За къде пътувате?
- За Варна.
- Скоро не съм возил бременна жена за Варна.
- Но господине, аз не съм бременна!
- А, до Варна има време!
Възрастна жена за първи път в живота си опитва уиски.
- Странно - отбелязва тя. - Поразително напомня на лекарството, което мъжът ми, вече тридесет години, пие против болки в стомаха.
Семейство поканило приятели на вечеря. Жената се обърнала към 6-годишната си дъщеря и я подканила:
- Ще кажеш ли молитвата?
- Не знам какво трябва да кажа - отвърнала дъщерята.
- Ами това, което чуваш...
Срещнали се Бойко Борисов и Милен Велчев насаме.
- Ако покажеш това (линк) , аз пък ще покажа това (линк) .
Снощи някаква жена се доближи до леглото ми с думите:"Не ви ли е страх да спите сам?". Аз, разбира се, не се изложих и казвам:" Разбира се, че ме е страх. Легни до мен да ме пазиш, скъпа!"
- И после?...
- Казвате, че сте роден тук, а не може да ми кажете най-краткия път до гарата?
- Аз съм таксиметров шофьор.
Айшето ще се явява ня психо-тест.Пада и се темата "какво е конфликт".Прибира се в къщи и пита Асан:
-Абе,Асане,утре ш`ъ ма питат какво е "конфликт",ти знаеш ли какво е?
-Сега ще ти обясня,булка.Предст...
Доктор Уотсън много се тревожеше, че Шерлок Холмс пуши твърде много и реши да го откаже от този навик. Една сутрин той взе любимата лула на Холмс, завря си я отзад, извади я, и я остави на мястото й....
- Ало?
- Здравей, аз съм. Имам проблем, недалеч съм от вас. Спирачките ми отказаха. Трябва да стигна до сервиз. Не би ли могъл....
- Не! Няма да те тегля ако си без спирачки, не ме моли! Мога да ти по...
- Защо Симеон К. работи от 5 сутринта до 11 вечерта?
- Защото много бавно чете на български...а и защото го срам да се показва пред хората...