Пиян обикаля около цилиндрична колона за обяви на улицата
и крещи:
- Помощ! Помощ!
Приближил се полицай и попитал:
- Какво има?
- Зазидаха ме! - отвърнал пияният.
- Какво казал Димитър като напуснал доброволно Bigbroher?
- Ако ще съм само на чекии няма за какво да стоя.
Откакто съм на диета от нова година обичам да гледам готварски предавания. Направо е като порно...О, да, врътни една торта...О, йе....
Един човек се прибира по-рано от командировка. През това време жена му в леглото с друг. Тя го вижда и веднага казва на любовника си да се скрие.
Мъжът влиза и пита:
- Маро ма, що си гола?
- Това не...
В самолета. Стюардесата пита:
- Дали има доктор в самолета?
Става един човек и отива в кабинката на пилота.
След няколко минути:
- Дали има пилот в самолета?
- Докторе, успя ли моята операция?
- Скъпо чадо, аз не съм доктор, а Свети Петър.
В някогашния Съветски съюз питат радио Ереван ще има ли при комунизма пари.
Радио Ереван прави справка и съобщава:
- От Кремъл ни казаха, че няма да има. От Белия дом казаха, че ще има. Следователно и...
Двама евреи разглеждат Лувъра в Париж. Стигат до картината на Пикасо "Просяк и момче". Гледат, гледат, и по едно време единия казва:
- Хм, уж просяк, пък имал пари да си поръча портрет при Пикасо!
Министърът на земеделието на Ирландия реже лентата на най-модерната свинеферма построена с пари по САПАРД:
- Да ни е честита новата придобивка! Тази година диоксин,ако сме живи - догодина триоксин!
Не трябва да се съди за хората по приятелите им.
Иначе идеалът за човек щеше да е Юда Искариотски.
Любимото лакомство на кризата?
Офис планктона.
Катаджия спира пияна мутра. Подава му тръбичката и казва:
- Духай!
- Ей, старши, дай да се поцелуваме поне преди това?
-
Как успявят гърците така успешно на европейското?
-
Предупреждават другите страни, че Олимпиадата тази година е при тях.
Защо купуваш за Нова
година на жена си кожено
палто, след като искаш да се
разведеш с нея?
- Защото със старото
палто тя нямя да иска и да
стъпи в съда.
- Хайде да се опитаме да станем велика държава! Да спрем пиенето, да се научим да уважаваме жените, и в края на краищата, да спрем да крадем!
- Хайде!
- Но няма ли да изгубим така националната си инде...