На сутринта след як запой, даскала се обръща към Иванчо:
-Я иди ми донеси малко зелев сок и ще ти пиша 3! След малко Иванчо се връща с една паница зелев сок. Даскала отпил една яка глъта и казал:
-...
Минават две прасета покрай месарницата и едното казало на другото:
- Ееееееееееее, гледай! Магазин за резервни части!
Извънгабаритни мисли
Тия дето се тъпчат с черен хайвер, после ни пращат за зелен.
Държавата е като кравата - за да доиш, трябва да храниш, иначе рита котлето.
Сиромах човек е жив дявол, докато не тръ...
Разярен млад мъж влиза в полицейския участък и се провиква:
- Господин инспекторе, това е трета кола, която ми открадват докато се подстригвам. До гуша ми дойде. Какво да правя?
- Ами… пуснете си дълг...
Вие сте щастлив човек - казва гледачката - Никога няма да узнаете какво е болест...
- Това не ме радва особено - казва посетителят.
- Но защо?
- Следвам медицина.
Между съпрузи:
- Това не може да продължава повече така! От седем дни излизам все с една и съща рокля!
- А какво да кажа аз, като от седем години излизам все с една и съща жена?
Бербатов - 38 милиона евро
Стилиян Петров - 6,5 милиона евро
Благой Георгиев - 1,5 милиона евро
Да загубиш с 6:1 и да осъзнаеш, че не си за националния - Безценно!
В училището звъни телефона:
- Иванчо има грип и днес няма да дойде на училище. Учителката:
- Кой се обажда?
- Татко ми...
Симеон: Мислите провинциално линк - news.bg
---
Вече не се нарича корупция, а "улеснение със самолет".
---
- Дали Симеон Кобурготски се мисли за цар?
- Разбира се, щом нарича селяни журналистите...
Мразя, когато хората ползват неправилна пунктуация?
Тостове:
За виното и жените. Нека винаги имаме вкус за тях.
За дамите - първи в сърцата и протфейлите ни.
За нашите любими и съпруги. Нека никога не се срещнат...
Мъжът:
- Тази супа вчерашна ли е?
Жената:
- Да! И ако не я изядеш, ще бъде и утрешна!
Ще желаете ли бира? - пита сервитьора редовен клиент.
- Не, с колата съм, донесете ми кока кола. След малко идва сервитьора и носи бира:
- Вече може да пиете спокойно бира, току що ви откраднаха кол...
Мъжът звъни в къщи. Слушалката вдига домашната прислужница.
- Кажи на госпожата да си легне и да ме чака.
- Добре, но кой се обажда този път?
Една крава се качила на една върба.Отишло врабчето и я питало : "Краво,какво правиш на върбата?" , а тя казала "Ами...ям череши"...
Очудено,врабчето попитало "Ама как череш...