Адвокат убеждава клиент:
- Аз ще извоювам свободата Ви. Даже това да ми струва и последения Ви лев!
На втората си крачка на Луната Нийл Армстронг намери бележка: "Чък Норис беше тук".
- Мадам Цукерман, вчера вашия Аврам изнасили Сара!!!
- Как така вчера?! В събота ?!?!
Анонимен домашен лекар: "Широко им е около врата на тесните специалисти".
Някой ден ще стъпим на Марс. Това ще стане, когато учените измислят кораб който да издържи ритника на Чък Норис.
Двама дъртаци се срещат в обществената баня.
- Ооо бай Иване, как си бе?
- Бомба, Мите, бомба.
- Като ти гледам фитила май ще гърмиш, а?
- Чък Норис може да направи снежен човек от дъжд.
Събра ли се най-бавните и си направили съзтезание по гонене на охлюви, кой от тях ще е най-бързия.
Първият хванал три охлюва, вторият хванал един охлюв, а третия нито едни.
Попитали първият, ти защо...
Чък Норис може да кара фолксваген голф по-бързо от перничанин. PoBily каза: абе чък може да кара трабант по-бързо отколкото перничанин кара голф ;)
В Москва откриват нов театър - "Александър Сергеевич". Озадачен посетител пита управителя:
- Извинете, защо театърът не е кръстен направо Пушкин?
- О,той не е кръстен на А.С.Пушкин а на А.С.Малинович!...
Прилеп се блъска в стена:
- Бр-р-р! Ще се претрепя с тоя уолкмен!
Кумчо Вълчо хванал Червената Шапчица. Чудил се, чудил се, какво да я прави и взел, че я изнасилил.
Седи Червената Шапчица и плаче:
- Да знаеш, че всичко ще разкажа на баба ми, а и на ловеца. Ще им каж...
Негър и китаец си говорят:
- Джамал, що си толкоз черен? - Попитал китаеца.
- Дядо ми е бил маймуна! Ами ти Циан Дзън, защо си жълт и с дръпнати очи?
- Пиках срещу ураган!
- Защо Баба Марта е толкова кисела?
- Защото Февруари е къс, а Април - мек!
Четвъртия закон на Нютон: не се ебавай с Чък Норис.