- Той какъв е по хороскоп, та има толкова много пари?
- Евреин.
- Кой е най-големият враг на Желязната маска?
- Ръждата.
Каква футболна драма се разиграва на терена дами и господа!!! От отбора на "Казанлъшките Елени" призоваха тримата си фенове да хвърлят Зарзават по вратаря на "Свинар Своге".
Две прасета влизат в хотелска стая. Едното поглежда контакта в стената:
- Ей... милото как са го зазидали!
Майстор заварва работник да се рови в кутията с резервни части.
- Днес ще вземеш една гайка - закарал му се той - утре един болт, накрая, току виж си взел и скоростната кутия. И какво се получава?
- М...
Един рибар и вярното му куче отиват да лови златната рибка. Хвърля въдицата във водата и нещо клъвва. Дърпа той въдицата и що да види - излиза една крава. Тя му казва: - Муууу. Дай една цигара. Рибаря...
Чък Норис може да си измие очите със сапун без да си ги затваря.
Веднъж на един аристократичен обяд поручик Ржевски обърка лъжичката за хайвер с тази за чай и старата графиня казала "Въйййй" по този повод! От тогава за поручика се разказват разни гадни истории!
Че Гевара носи тениска на Чък Норис.
Вуте и Пена били гаджета. Добре ама Вуте бил овчарин и когато се качил със стадото в балкана, уговорили се с Пена - кога Вуте гръмне с пушката, тя веднага да се качва при него. Минали няколко дни и Ву...
Законът на българина за успешна печалба:
Европейски цени
Българско качество
Габровско количество
Включили чукчи към Интернет. Сега той сам разнася TCP/IP- пакетите на ски от юрта до юрта.
Селско момиче се оженило за богат гражданин и живее в града. Пише писмо у дома: "Здравейте мамо и тате! Сичко тука ми е нарет. Мажо ми е таков прохфесионализ у сексо, че се качва на шкафо, рипа от там...
Двама фенове на Биг Брадър си говорят:
- Вече знам кой ще стигне до полуфинала Биг Брадър 2?
- Как така? Като не им знаеш нито имената, нито си ги видял?!
- Вече показаха части от телата си:
линк къ...
Профилактичен преглед.
- Някакви оплаквания?
- Не, докторе.
- Сърцето прескача ли?
- Не, пулсът ми е съвсем...
- Да сте си мерили кръвното напоследък?
- Да, нормално е.
- Как сте със съня?
- Чудесно!...