Любими Герои

  1. Българския отбор по водна топка отива на турне в чужбина.На мача - българин хваща топката и започва да плува към противниковата врата. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже е...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Поручик Ржевски, чух, че ще се жените за графиня Лиговска! Но трябва да знаете, че тя си ляга с цял Бологони.
    - Пфу, Бологони, бил съм там, има-няма хиляда и двеста мъже на кръст!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Дайте ми една торта.
    - Ама това е книжарница!
    - Е нищо аз съм с колело.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Преди веднъж да забрави подаръка за Чък Норис Дядо Коледа беше истински.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Седят си Мечо Пух и магаренцето Йори. По едно време Мечо Пух става и удря Йори.

    - Какво ти става, Мечо?Мислех,че сме приятели.

    - Е аз откъде да знам ти какво си мислиш.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Чукчата си купил КамАЗ. На другия ден приятелят му го пита:
    - Е, как е новият камион?
    - Много е хубаво, топло, удобно, само че кучетата много бързо се уморяват.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Толкова си грозен, че са те сложили на реклама за противозачатъчни.
    Майка ти е толкова тъпа, че се спъва в кабела на безжичния телефон...
    Всеки има право да бъде грозен, ама ти вече прекаляваш!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Иванчо пита учителката:

    -Госпожо децата могат ли да си имат деца?

    -Не.

    Иванчо(към Марийка):

    -И от ко те е страх ма глупачко?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Манго енд Айше уонтед ту хеф сом kеш. Манго видял шахта. Манго Logging то шахта... Logging... Logging... Wrong Username.
    - Айше ела тука - сейд Манго.
    - Йес Манго.
    - Го ту лог ин дъ шахта.
    Айше Lo...

    Оценка 5 от 1 глас
  10. - Дядо, дядо, помниш ли първото момиче, което си целувал?
    - Ох, аз и последното вече не помня…

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. ЧЪК НОРИС може да изпържи картофи без да включва котлона

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Чък Норис може да си напише името на коМпютЪра само с едно копче.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Ако Чък Норис те сръчка във фейсбук ще разбереш по болката!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. "Живота е хубав, защото е красив" - Мишо Шамара

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Профилактичен преглед.
    - Някакви оплаквания?
    - Не, докторе.
    - Сърцето прескача ли?
    - Не, пулсът ми е съвсем...
    - Да сте си мерили кръвното напоследък?
    - Да, нормално е.
    - Как сте със съня?
    - Чудесно!...

    Оценка 0 от 1 глас