Въпрос: Как да удавим блондинка?
Отговор: Просто слагаме огледало на дъното на басейна.
На една вечеря Салвадор Дали прошепва на съседката си по маса:
- Погледнете този човек отсреща! Не мога да го понасям!
- Съжалявам, това е съпругът ми - отговаря сухо дамата.
Дали не се сконфузва:
- Т...
Когато Чък Норис е готов да стане, той казва на слънцето, че вече може да изгрее.
Ако Чък Норис седне на електрически стол - столът дава на късо.
- Редник,с какво трябва да започне почистването на автомата?
- С проверка на серийния номер, годподин сержант!
- ????
- Ами че как?!Защо ще ми е да чистя чужд автомат!
Бог е любов. Любовта е сляпа. Стиви Уондър е сляп. Нима това значи, че Стиви Уондър е бог???
Българския отбор по водна топка отива на турне в чужбина.На мача - българин хваща топката и започва да плува към противниковата врата. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже е...
- Поручик Ржевски, чух, че ще се жените за графиня Лиговска! Но трябва да знаете, че тя си ляга с цял Бологони.
- Пфу, Бологони, бил съм там, има-няма хиляда и двеста мъже на кръст!
- Дайте ми една торта.
- Ама това е книжарница!
- Е нищо аз съм с колело.
Преди веднъж да забрави подаръка за Чък Норис Дядо Коледа беше истински.
Седят си Мечо Пух и магаренцето Йори. По едно време Мечо Пух става и удря Йори.
- Какво ти става, Мечо?Мислех,че сме приятели.
- Е аз откъде да знам ти какво си мислиш.
Чукчата си купил КамАЗ. На другия ден приятелят му го пита:
- Е, как е новият камион?
- Много е хубаво, топло, удобно, само че кучетата много бързо се уморяват.
Толкова си грозен, че са те сложили на реклама за противозачатъчни.
Майка ти е толкова тъпа, че се спъва в кабела на безжичния телефон...
Всеки има право да бъде грозен, ама ти вече прекаляваш!
Иванчо пита учителката:
-Госпожо децата могат ли да си имат деца?
-Не.
Иванчо(към Марийка):
-И от ко те е страх ма глупачко?!
Профилактичен преглед.
- Някакви оплаквания?
- Не, докторе.
- Сърцето прескача ли?
- Не, пулсът ми е съвсем...
- Да сте си мерили кръвното напоследък?
- Да, нормално е.
- Как сте със съня?
- Чудесно!...