Поручик Ржевский пристига отзад към Наташа и й разправя:
- Наташа, сега такъв виц ще Ви разкажа, че гърдите Ви ще паднат от смях!
Наташа се обръща към него с лице, и поручикът добавя:
- Охо, виждам че...
- Как се държат професорите с теб?
- О-о, ние толкова много се сприятелихме, че бягаме заедно от лекции.
Човек пита Иванчо:
-Иванчо, къде е майка ти ?
-Валяк я сгази.
-Иванчо, къде е баща ти ?
-Валяк го сгази.
-Иванчо, къде е баба ти ?
-Валяк я сгази.
-Иванчо, къде е дядо ти ?
-Валяк го сгази.
-А ти какв...
Ако попитате Чък Норис "Колко е часът ?", той винаги отговаря "Още две секунди". След като го попитате "Две секунди до какво?", той ще ви ритне със завъртане в лицето.
Из разговор между две мутри:
- Тиква, вчера се пързалях с водни ски!
- И как беше?
- Абе в началото, когато бях до брега - беше добре. После, като влязох навътре стана много кофти.
- Що бе?
- Ами...
"Всичко си има край!" - каза Чък Норис и прекрати сериала "Дързост и красота".
Иване, знам всичко за теб и за нея! Звънни й да й кажеш, че знам всичко за теб и за нея и после ми звънни, за да знам знае ли тя, че знам всичко за вас двамата.
Значи трима барабанисти решили да си направят група. И единия предложил да вземат един цигулар. Спорили, спорили и накрая се съгласили. На първото участие хората съответно започнали да ги освиркват и...
Майката на Иванчо му се кара:
- Иванчо, защо по цял ден се търкаляш на леглото и нищо не правиш?
- Тренирам.
- Какво?
- Ами като порасна, нали ще ставам татко?
- Защо птиците летят на юг?
- Много е дълго разстоянието за да вървят...
По действителен случай:
Въпрос: Какво е първото име на Раян Гигс?
Отговор: Ъъ.. Уилиам!
Гарабед и жена му Хрипсиме на сръбската митница. Гарабед се приближава до митничаря и пита:
- Г-н митничар, аз, такова мога ли да пренеса 110 килограма злато през границата?
- Ти луд ли си бе - естест...
Живеем в свят с 5 измерения - височина, ширина, дължина, време и Чък Норис.
Вълкът, заекът и хамстерът решили да направят пиеса.
Решили, че трябва да си измислят сценични имена и се събрали да го обсъдят.
Вълкът казал:
- Сетих се! Аз ще се казвам Вую, заека ще се казва Зую...
Профилактичен преглед.
- Някакви оплаквания?
- Не, докторе.
- Сърцето прескача ли?
- Не, пулсът ми е съвсем...
- Да сте си мерили кръвното напоследък?
- Да, нормално е.
- Как сте със съня?
- Чудесно!...