Двама чукчи, баща и син си седят в къщата. По едно време синът пита бащата:
- Тате, вярно ли е, че ние, чукчите сме най-тъпата нация на света?
- Не, моето синче, не е вярно, да чукнем на дърво. Чук-чу...
Преди около година Чък Норис бил на гости в Исландия. След тежка вечер той заспал мъртво пиян в камината. Пръднал насън... В световните медии явлението беше отбелязано с кодово название:
- Изригването...
Бащата на Иванчо отишъл на родителска среща. Учителят по физика се оплакал от сина му. Накрая таткото не издържал и казал:
- Нищо немога да направя, господин учителю! Иванчо си е такъв - от едното вли...
Чък Норис унищожил Менделеевата таблица, защото за него съществува само елементът на изненада.
в отговор на:
Обява:
Искам да сложа мой банер в страницата about:blank. Колко ще струва и към кого да се обърна?
Най-вероятно трябва да се обърнете към Чък Норис :)
Две чукчи отишли на лов за моржове. Убили те един морж, изкарали го на брега, хванали го за опашката и почнали да го влачат към селото. Зъбите на моржа, обаче орели земята и чукчетата бая се запотили....
В тъмна и непрогледна нощ поради мъгла в едно селце на една къща се почукало:
- Дърва трябват ли ви?
- Не.
На сутринта дървата ги нямало...
- Знаеш ли какво се нарича наглост?
- Да хвърлиш баба си от 8-мия етаж и да я питаш къде отива.
Той прави социалистически стриптийз - навива си ръкавите, а върха на сладоледа е когато си навие крачолите.
Тичкал си зайо байо из гората и по едно време видял зеления вълк. Спрял такъв и го попитал:
- Абе, вълчо, що си зелен?
- Аз съм крокодил бе, малоумник!
Полковникът:
- За кого си се оженил?
Ефрейторът:
- За перачката Пена.
Полковникът:
- Чудесна жена!
Ефрейторът:
- Цялата рота я хвали!
Всъщност, той е играл руска ролетка и със зареден пистолет Макаров. И пак спечелил.
- Чибурашка, слушаш ли ме когато ти говоря?
- Ама Гена, погледни ме как бих могъл да не те слушам?
- Какви са мерките на идеалния мъж за женене?
- 80 - 100 - 40
- ??
- На 80 години със 100 млн. в банката и с 40 градуса температура...
Профилактичен преглед.
- Някакви оплаквания?
- Не, докторе.
- Сърцето прескача ли?
- Не, пулсът ми е съвсем...
- Да сте си мерили кръвното напоследък?
- Да, нормално е.
- Как сте със съня?
- Чудесно!...