Чапай и Петка спорели кой повече издържа на болка. Накрая се хванали на бас за 5лв. взаимно да се опънат отзад един друг и да видят кой ще изохка от болка. Жребият отредил първо Чапай да изчука Петка....
Една мутра влиза в бакалията и купува една буца сирене. След половин час пак пристига и купува две буци сирене. След още половин час пак идва и иска цяла тенекия.Продавачът не издържа и пита:- Абе бра...
- Как са умряли динозаврите!?
- Чък норис ги е избил, защото са му писнали!
Ял мечо пух мед на дървото и от лакомията си залепнал за него. Не можал да се отлепи и безпомощен си висял залепнал. По едно време минава прасчо и мечо доволно го вика:
- Прасчоо, прасчоо, отпори ме м...
Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета.
- Леле, счупи колата, леле утепахме те!
- Ама моля ви се, не е честно - вие сте четирима, а аз съм е...
Две мравки срещнали един слон и го предизвикали:
- Слоне, хайде да се бием!
- Не е честно, вие сте двама...
Двама грузинци отиват на баня. Събличат се в съблекалнята, влизат в банята и тогава единият от тях изпуска сапуна. Няколко минути го гледат с обречен поглед и единият тежко въздъхва:
- Е, това беше… И...
Да направим снимка за да си спомнят за нас нашите ДЕДИ!!!! (Къци Вапцаров)
Колежки, вие не разбрахте ли, че с уста ще си изкарвате хляба?
Доцент по история
В рибарски магазин:
- Извинете, бихте ли ми подхвърлили онази риба?
- Защо?
- За да кажа, че съм я хванал.
Един борец се хвали на приятелите си:
- Ей, ако знаете какво ми подариха за рождения ден! Евангелие! С автограф от автора?
- Как бе? Не може да бъде.
- Има автограф бе - пише си: "от Матей".
ТЕСТ:
1. Ако сте добри, получавате 200 точки, ако не сте - 100
2. Ако сте умни, получавате 20 точки, ако не сте - 10
3. Ако сте красиви, получавате 2 точки, ако не сте - 1
Резултат:
Ако сте събрали с...
Из детска песничка от 70-те:
Деца, учителят ни каза,
вземете си бележка.
Урока ще започнем днес,
с грматиката тежка.
За членът днес ще учим ние,
Че членът се поставя
на думата в самия край.
По-ясна т...
Всички знаем, че магическата думичка е "моля" като в изречението: "Моля, не ме убивай". Твърде жалко, че Чък Норис не вярва в магия.
В едно купе пътували момиче, момче и борец. Hа момичето му станало топло и помолило момчето да отвори прозореца. Момчето се опитало да го отвори, но ръчката заяждала и той, колкото и да се напрягал, н...