Любими Герои

  1. Чапай и Петка спорели кой повече издържа на болка. Накрая се хванали на бас за 5лв. взаимно да се опънат отзад един друг и да видят кой ще изохка от болка. Жребият отредил първо Чапай да изчука Петка....

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Една мутра влиза в бакалията и купува една буца сирене. След половин час пак пристига и купува две буци сирене. След още половин час пак идва и иска цяла тенекия.Продавачът не издържа и пита:- Абе бра...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Как са умряли динозаврите!?
    - Чък норис ги е избил, защото са му писнали!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Ял мечо пух мед на дървото и от лакомията си залепнал за него. Не можал да се отлепи и безпомощен си висял залепнал. По едно време минава прасчо и мечо доволно го вика:
    - Прасчоо, прасчоо, отпори ме м...

    Оценка 5 от 2 гласа
  5. Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета.
    - Леле, счупи колата, леле утепахме те!
    - Ама моля ви се, не е честно - вие сте четирима, а аз съм е...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Две мравки срещнали един слон и го предизвикали:
    - Слоне, хайде да се бием!
    - Не е честно, вие сте двама...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Двама грузинци отиват на баня. Събличат се в съблекалнята, влизат в банята и тогава единият от тях изпуска сапуна. Няколко минути го гледат с обречен поглед и единият тежко въздъхва:
    - Е, това беше… И...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Да направим снимка за да си спомнят за нас нашите ДЕДИ!!!! (Къци Вапцаров)

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Колежки, вие не разбрахте ли, че с уста ще си изкарвате хляба?
    Доцент по история

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В рибарски магазин:
    - Извинете, бихте ли ми подхвърлили онази риба?
    - Защо?
    - За да кажа, че съм я хванал.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Един борец се хвали на приятелите си:
    - Ей, ако знаете какво ми подариха за рождения ден! Евангелие! С автограф от автора?
    - Как бе? Не може да бъде.
    - Има автограф бе - пише си: "от Матей".

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. ТЕСТ:
    1. Ако сте добри, получавате 200 точки, ако не сте - 100
    2. Ако сте умни, получавате 20 точки, ако не сте - 10
    3. Ако сте красиви, получавате 2 точки, ако не сте - 1

    Резултат:
    Ако сте събрали с...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Из детска песничка от 70-те:
    Деца, учителят ни каза,
    вземете си бележка.
    Урока ще започнем днес,
    с грматиката тежка.
    За членът днес ще учим ние,
    Че членът се поставя
    на думата в самия край.
    По-ясна т...

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Всички знаем, че магическата думичка е "моля" като в изречението: "Моля, не ме убивай". Твърде жалко, че Чък Норис не вярва в магия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. В едно купе пътували момиче, момче и борец. Hа момичето му станало топло и помолило момчето да отвори прозореца. Момчето се опитало да го отвори, но ръчката заяждала и той, колкото и да се напрягал, н...

    Оценка 5 от 2 гласа